#pivosknirem s sebou

Níže naleznete aktuální nabídku piv v PET lahvích, pivo je v prodeji v provozní době naší restaurace.

Objem lahví je 1,5 litru (není-li uvedeno jinak, některé speciální druhy jsou v lahvích o objemu 1 litr), minimální trvanlivost piva je díky užití vhodné technologie minimálně 30 dní od naPETkování.

Aktuální nabídka piv s sebou

Beznoska světlá dvanáctka (1) 156,-
Spodně kvašený světlý ležák. Stálý a nejprodávanější typ piva vařený u nás. Pivo bylo uvařeno ze dvou druhů sladu (plzeňského a mnichovského) a na chmelení byly použity tři druhy žateckého chmele. V prodeji také ve skle (0,75 l) za 110 Kč.
Chmelová devítka světlá výčepní devítka (1) 153,-
Spodně kvašené světlé výčepní pivo. Velmi lehké, více chmelené (na výčepní pivo) a málo alkoholické pivo.
Inflační spirála sedmnáctková IPA (1) 168,-
Svrchně kvašené světlé silné pivo. Pětkrát chmelená IPA ze zahraničních chmelů Enigma a Victoria Secret si vás podmaní hořkou chutí a výrazně citrusovým aroma. 
Likvidátor světlá čtrnáctka (1) 168,-
Spodně kvašené světlé silné pivo. Silnější, plnější a hořčejší varianta našeho oblíbeného ležáku Beznoska, který přes dva měsíce zrál v našem sklepě.
Raketou na Pluto světlá šestnáctka (1) 168,-
Spodně kvašené světlé silné pivo. Speciální várka silného ležáku, tentokráte s novým českým chmelem Pluto, na chuti opravdu silná a hořká raketa.
Uzený knír světlá nakuřovaná dvanáctka (1) 165,-
Spodně kvašený světlý ležák. K uvaření tohoto ležáku jsme použili nakuřovaný Bamberský slad, který dodává pivu velmi specifickou vůni a chuť po uzeném mase.
Růžový panter růžová ejlová jedenáctka (1) 159,-
Svrchně kvašené barevné plné pivo. Jemná osvěžující IPA s nižší hořkostí vařená s ibiškovým květem, který dodal pivu růžovou barvu a lehce nakyslou chuť.
Alfred tmavá čtrnáctka (1) 210,-
Svrchně kvašené tmavé silné pivo. Speciál uvařený na počest našeho nejmladšího člena do rodiny Beznosků. Tmavé pivo vařeno na způsob anglického stoutu, ve kterém vyniká chuť praženého ječmene a přidaných višní. Pivo je charakteristické velmi tmavou barvou, na chuti je cítit káva nebo čokoláda, říz je nižší.

Omluvte prosím případnou nedostupnost některého z piv v případě, že se v daném dni vyprodá. Věříme, že si případně vyberete jiné. Děkujeme za pochopení.