AKTUÁLNĚ: V provozu výdejní okénko, od pondělí do pátku 11:00  20:00 (kuchyně do 19:00), víkendy 12:00 – 20:00 (kuchyně do 19:00)V nabídce #pivosknirem s sebou, k jídlu LOCKDOWN MENU, v pracovní dny vaříme polední menu, o víkendech víkendové menu.

#pivosknirem s sebou

Níže naleznete aktuální nabídku piv v PET lahvích, pivo je v prodeji v provozní době naší restaurace.

Objem lahví je 1,5 litru (není-li uvedeno jinak, některé speciální druhy jsou v lahvích o objemu 1 litr), minimální trvanlivost piva je díky užití vhodné technologie minimálně 30 dní od naPETkování.

Aktuální nabídka piv s sebou

Beznoska světlá dvanáctka (1) 135,-
Spodně kvašený světlý ležák. Stálý a nejprodávanější typ piva vařený u nás. Pivo bylo uvařeno ze dvou druhů sladu (plzeňského a mnichovského) a na chmelení byly použity tři druhy žateckého chmele.
B-ejl čtrnáctkový ejl (1) 147,-
Svrchně kvašené světlé silné pivo. Na přípravu tohoto speciálu jsme použili kombinaci zahraničních chmelů – Chalenger, Citra a Cascade, díky kterým pivo získalo silnější hořkost a jemně ovocné aroma po citrusech.
Černý Columbus černá dvanáctka (1) 147,-
Spodně kvašený tmavý ležák. Další várka s létajícím pivovarem Prosecký Jiřík, tentokrát typu India Black lager, tedy tmavý ležák s chmely Columbus, Uran a Challanger.
Čertik Bertik (1 litr) tmavá dvanáctka (1) 94,-
Spodně kvašený tmavý ležák. Tento speciálek vyniká praženou a plnou chutí se silnějším tělem.
Výroční Klíčák polotmavá čtrnáctka (1) 147,-
Spodně kvašené polotmavé silné pivo. Pivo uvařené podle stejné receptury jako naše narážecí pivo v roce 2013. Pivo je to dosti plné, karamelové a méně hořké. 
Sexy 18 (1 litr) kalná osmnáctková NEIPA (1, 7) 130,-
Svrchně kvašené silné pivo. Experimentální várka s létajícím pivovarem Prosecký Jiřík, světlá výrazná NEIPA se studeným chmelením Victoria Secret. 
Uzený knír světlá nakuřovaná dvanáctka (1) 147,-
Spodně kvašený světlý ležák. K uvaření tohoto ležáku jsme použili nakuřovaný Bamberský slad, který dodává pivu velmi specifickou vůni a chuť po uzeném mase.
Raketou na Uran světlá osmnáctka (1) 156,-
Spodně kvašené světlé silné pivo. Speciální várka silného ležáku s českými chmely (Premiant, Uran a Magnum), na chuti opravdu silná a hořká raketa.
Koloušek světlá pšeničná třináctka (1) 147,-
Svrchně kvašené světlé silné pivo. Velmi specifické pivo s vůní banánů a hřebíčku, malou hořkostí a silným zákalem.
PiVínko světlá ejlová dvanáctka (1) 147,-
Svrchně kvašené světlé plné pivo. Ejlík jsme vařili metodou „single hop“ (jeden chmel) chmelem Nelson Sauvin. Ten dodal pivu zajímavé vinné aroma a chuť.

 

Cykloejl ejlová desítka (1) 147,-
Svrchně kvašené výčepní pivo. Tento lehký ejlík je světlý, na vůni citrusový, s nižším obsahem alkoholu a středním řízem. 
Sputnik NEIPA dvanáctka (1, 7) 168,-
Svrchně kvašené plné pivo. Na rozdíl od vakcíny vám tato lehká NEIPA neublíží. Pivo je lehké, lehce nakyslé a narůžovělé po sušeném ibišku, krásně voňavé po chmelu a citrónové trávě a lehce nasládlé díky laktóze.
Motýle světlá osmička (1) 129,-
Spodně kvašené výčepní pivo. Naše zatím nejslabší uvařené pivo, lehká osmička s přídavkem chmelových puků. Tělo je prázdnější a hořkost vyšší, takže krásně osvěží do parných dnů. 
Rozvolňovač ejlová dvanáctka (1) 153,-
Svrchně kvašené plné pivo. Tato várka ejlíku je uvařená z citrónové trávy a z chmelu Citra, na vůni prostě citrusová bomba. 

Omluvte prosím případnou nedostupnost některého z piv v případě, že se v daném dni vyprodá. Věříme, že si případně vyberete jiné. Děkujeme za pochopení.