#pivosknirem s sebou

Níže naleznete aktuální nabídku piv v PET lahvích, pivo je v prodeji v provozní době naší restaurace.

Objem lahví je 1,5 litru (není-li uvedeno jinak, některé speciální druhy jsou v lahvích o objemu 1 litr), minimální trvanlivost piva je díky užití vhodné technologie minimálně 30 dní od naPETkování.

Aktuální nabídka piv s sebou

Beznoska světlá dvanáctka (1) 156,-
Spodně kvašený světlý ležák. Stálý a nejprodávanější typ piva vařený u nás. Pivo bylo uvařeno ze dvou druhů sladu (plzeňského a mnichovského) a na chmelení byly použity tři druhy žateckého chmele.
B-ejl čtrnáctkový ejl (1) 168,-
Svrchně kvašené světlé silné pivo. Na přípravu tohoto speciálu jsme použili kombinaci zahraničních chmelů – Challenger, Citra a Cascade, díky kterým pivo získalo silnější hořkost a jemně ovocné aroma po citrusech. 
Sour rybeez sour desítka s rybízem (1) 190,-
Svrchně kvašené světlé výčepní pivo. Naše druhé kyselé (sour) pivo s velkým množstvím ovoce (černý rybíz). Pivo je krásně pitelné, nakyslé a hodně ovocné.
krIPL světlá IPL dvanáctka (1) 162,-
Spodně kvašené světlý ležák. Speciální várka typu India Pale lager chmelená českými chmely a zároveň chemelem Uran a čerstvým chmelem ze Žatce. Pivo je více aromatické než klasický ležák i více hořké. 
Diktát Bruselu světlá witbírová třináctka (1) 162,-
Svrchně kvašené světlé silné pivo. Velmi specifické pivo s vůní banánů, rybízu a hřebíčku a malou hořkostí, navíc ve varu s přidaným koriandrem a pomerančovou kůrou.
Chmelová devítka světlá výčepní devítka (1) 153,-
Spodně kvašené světlé výčepní pivo. Velmi lehké, více chmelené (na výčepní pivo) a málo alkoholické pivo. 
Kafař, 1 litr tmavá třináctka (1) 120,-
Svrchně kvašené tmavé silné pivo. Tmavé pivo vařeno na způsob anglického stoutu, ve kterém vyniká chuť praženého ječmene. Pivo je charakteristické velmi tmavou barvou, na chuti je cítit káva nebo čokoláda, říz je nižší.
Sosáček světlá dvanáctka (1) 162,-
Spodně kvašený světlý ležák. První várka uvařená z čerstvého chmele ze sklizně 2022, konkrétně tato várka je ze žateckého poloraného červeňáku, od pana Kozára ze Smilovic.
LemPL světlá desítka IPL (1) 162,-
Spodně kvašené světlé výčepní pivo. Tato lehká várka IPL je poměrně hořká po chmelech Gaia a Ceres.
RoztoMilouš dvanáctková NEIPA (1, 7) 178,-
Svrchně kvašené světlé plné pivo. Nově vařená lehká NEIPA s nasládlou chutí a krásnou vůní ze chmelů Sabro (cryo hop) a Citra.
Růžový panter růžová ejlová jedenáctka (1) 162,-
Svrchně kvašené barevné plné pivo. Jemná osvěžující IPA s nižší hořkostí vařená s ibiškovým květem, který dodal pivu růžovou barvu a lehce nakyslou chuť.

Omluvte prosím případnou nedostupnost některého z piv v případě, že se v daném dni vyprodá. Věříme, že si případně vyberete jiné. Děkujeme za pochopení.