AKTUÁLNĚ: V provozu výdejní okénko, od pondělí do pátku 11:00 – 19:00 (kuchyně do 18:00), víkendy 14:00 – 18:00 (bez kuchyně)V nabídce #pivosknirem s sebou, k jídlu LOCKDOWN MENU, v pracovní dny vaříme polední menu.

#pivosknirem s sebou

Níže naleznete aktuální nabídku piv v PET lahvích, pivo je v prodeji v provozní době naší restaurace.

Objem lahví je 1,5 litru (není-li uvedeno jinak, některé speciální druhy jsou v lahvích o objemu 1 litr), minimální trvanlivost piva je díky užití vhodné technologie minimálně 30 dní od naPETkování.

Aktuální nabídka piv s sebou

Beznoska světlá dvanáctka (1) 135,-
Spodně kvašený světlý ležák. Stálý a nejprodávanější typ piva vařený u nás. Pivo bylo uvařeno ze dvou druhů sladu (plzeňského a mnichovského) a na chmelení byly použity tři druhy žateckého chmele.
B-ejl čtrnáctkový ejl (1) 147,-
Svrchně kvašené světlé silné pivo. Na přípravu tohoto speciálu jsme použili kombinaci zahraničních chmelů – Chalenger, Citra a Cascade, díky kterým pivo získalo silnější hořkost a jemně ovocné aroma po citrusech.
Likvidátor světlá čtrnáctka (1) 147,-
Spodně kvašené světlé silné pivo. Silnější, plnější a hořčejší varianta našeho oblíbeného ležáku Beznoska, který přes dva měsíce zrál v našem sklepě. 
Chmelová devítka světlá výčepní devítka (1) 129,-
Spodně kvašené světlé výčepní pivo. Velmi lehké, více chmelené (na výčepní pivo) a málo alkoholické pivo. 
Čertik Bertik (1 litr) tmavá dvanáctka (1) 94,-
Spodně kvašený tmavý ležák. Tento speciálek vyniká praženou a plnou chutí se silnějším tělem.
Tekutý chléb patnáctkový žitný ejl (1) 168,-
Svrchně kvašené polotmavé silné pivo. První pivo vařené se žitným sladem a českým chmelem Saturn, které vyniká chlebovým tělem a zajímavou vůní po novém chmelu. 
Lepšopivo kalná osmnáctková NEIPA (1, 7) 130,-
Svrchně kvašené silné pivo. Naše nová várka piva stylu New England India Pale ale vyniká krásnou citrusovou vůní (chmely Lemondrop, Citra, Galaxy), silným zákalem (ovesné vločky, pšeničný slad) a plnou sladší chutí (laktóza).
Vídeňák světlá jedenáctka (1) 129,-
Spodně kvašený světlý ležák. Na jeho vaření jsme použili vídeňský slad a jiné chmelení oproti ležáku Beznoska. Tento ležák je tedy jemnější, méně hořký, ale více voňavější. 
Polotmavý Bock (1 litr) polotmavá šestnáctka (1) 112,-
Spodně kvašené polotmavé silné pivo. Silný polotmavý ležák s plnou karamelovou chutí.
Druhá vlna (sklo, 0,75 l) světlá Double Dry Hop IPA (1) 110,-
Svrchně kvašené světlé silné pivo. Speciálně pětkrát chmelená IPA uvařená na přežití těžkého období druhé vlny viru u nás.
Raketou na Saturn světlá osmnáctka (1) 156,-
Spodně kvašené světlé silné pivo. Speciální várka silného ležáku s českými chmely (Premiant, Uran a Saturn), na chuti opravdu silná a hořká raketa.
Koloušek světlá pšeničná třináctka (1) 147,-
Svrchně kvašené světlé silné pivo. Velmi specifické pivo s vůní banánů a hřebíčku, malou hořkostí a silným zákalem.
Prosecký masakr (1 litr) chilli dvanáctka (1) 112,-
Svrchně kvašené světlé plné pivo. Při vaření tohoto pálivého piva jsme použili 100 ks chilli papriček, pálivost se na chuti při pití tohoto piva postupně rozvíjí. 
ImunIPA (sklo, 0,75 l) světlá šestnáctková IPA (1) 110,-
Svrchně kvašené světlé silné pivo. Pětkrát chmelená IPA s výrazným aroma s chmely Citra a Galaxy, uvařená ve spolupráci s pivovarem Zbirožák.
KrIPL IPL třináctka (1) 147,-
Spodně kvašené světlé silné pivo. Speciální várka typu India Pale lager chmelená jak českými chmely tak chmely Amarillo a Apollo. Pivo je více aromatické než klasický ležák i více hořké.

Omluvte prosím případnou nedostupnost některého z piv v případě, že se v daném dni vyprodá. Věříme, že si případně vyberete jiné. Děkujeme za pochopení.