#pivosknirem s sebou

Níže naleznete aktuální nabídku piv v PET lahvích, pivo je v prodeji v provozní době naší restaurace.

Objem lahví je 1,5 litru, minimální trvanlivost piva je díky užití vhodné technologie 30 dní od naPETkování.

Aktuální nabídka piv s sebou

Beznoska světlá dvanáctka (1) 129,-
Spodně kvašený světlý ležák. Stálý a nejprodávanější typ piva vařený u nás. Pivo bylo uvařeno ze dvou druhů sladu (plzeňského a mnichovského) a na chmelení byly použity tři druhy žateckého chmele.
B-ejl čtrnáctkový ejl (1) 147,-
Svrchně kvašené světlé silné pivo. Na přípravu tohoto speciálu jsme použili kombinaci zahraničních chmelů – Chalenger, Citra a Cascade, díky kterým pivo získalo silnější hořkost a jemně ovocné aroma po citrusech.
Levandulový Cykloejl ejlová levandulová desítka (1) 147,-
Svrchně kvašené výčepní pivo. Speciální várka uvařená s levandulí. Tento lehký ejlík je světlý, na vůni citrusový a levandulový, s nižším obsahem alkoholu a středním řízem. 
Sosáček světlá dvanáctka (1) 147,-
Spodně kvašený světlý ležák. První várka uvařená z čerstvého chmele ze sklizně 2020, konkrétně tato várka je ze Žateckého poloraného červeňáku, žatecký region. 
Rybízový Koloušek růžová pšeničná třináctka (1) 147,-
Svrchně kvašené světlé silné pivo. Velmi specifické pivo s vůní rybízu, banánů a hřebíčku, jemnou kyselinkou, malou hořkostí a silným zákalem.
Motýle světlá osmička (1) 129,-
Spodně kvašené výčepní pivo. Naše zatím nejslabší uvařené pivo, lehká osmička s přídavkem chmelových puků. Tělo je prázdnější a hořkost vyšší, takže krásně osvěží do parných dnů.
Pán Prstenců světlá Kölschová dvanáctka (1) 168,-
Svrchně kvašené světlé plné pivo. Speciální várka světlého svrchně kvašeného piva na styl piva Kolsch vařená s létajícím pivovarem Zbirožák. Hodně světlé pivo, citrusově voňavé a jemně hořké.
Vídeňák světlá jedenáctka (1) 129,-
Spodně kvašený světlý ležák. Na jeho vaření jsme použili vídeňský slad a jiné chmelení oproti ležáku Beznoska. Tento ležák je tedy jemnější, méně hořký, ale více voňavější.
Klíčák polotmavá jedenáctka (1) 141,-
Spodně kvašený polotmavý ležák. Lehké karamelové pivo s nižší hořkostí a dobrou pitelností, barva kaštanová jako v našem parku na Klíčově.

 

Omluvte prosím případnou nedostupnost některého z piv v případě, že se v daném dni vyprodá. Věříme, že si případně vyberete jiné. Děkujeme za pochopení.