AKTUÁLNĚ: Restaurace od 3. prosince 2020 otevřena denně od 11:00 do 22:00. Vzhledem k omezené kapacitě doporučujeme rezervaci předem.

#pivosknirem s sebou

lahve_banner

Níže naleznete aktuální nabídku piv v PET lahvích, pivo je v prodeji v provozní době naší restaurace.

Objem lahví je 1,5 litru (není-li uvedeno jinak, některé speciální druhy jsou v lahvích o objemu 1 litr), minimální trvanlivost piva je díky užití vhodné technologie 30 dní od naPETkování.

Aktuální nabídka piv s sebou

Beznoska světlá dvanáctka (1) 129,-
Spodně kvašený světlý ležák. Stálý a nejprodávanější typ piva vařený u nás. Pivo bylo uvařeno ze dvou druhů sladu (plzeňského a mnichovského) a na chmelení byly použity tři druhy žateckého chmele.
B-ejl čtrnáctkový ejl (1) 147,-
Svrchně kvašené světlé silné pivo. Na přípravu tohoto speciálu jsme použili kombinaci zahraničních chmelů – Chalenger, Citra a Cascade, díky kterým pivo získalo silnější hořkost a jemně ovocné aroma po citrusech.
Duch Vánoc světlá dvanáctka (1) 147,-
Spodně kvašený ochucený světlý ležák. Do varného procesu jsme přidali vánoční koření, které nám připomene vůní i chutí Vánoce – hřebíček, pomerančová kůra, skořici, badyán a další oblíbené vánoční vůně.
Sosáček světlá dvanáctka (1) 147,-
Spodně kvašený světlý ležák. První várka uvařená z čerstvého chmele ze sklizně 2020, konkrétně tato várka je ze Žateckého poloraného červeňáku, žatecký region. 
Druhá vlna světlá double dry hop IPA (1) 158,-
Svrchně kvašené světlé silné pivo. Speciálně 5x chmelená IPA uvařená na přežití těžkého období druhé vlny viru u nás.
Chmelová devítka světlá výčepní devítka (1) 129,-
Spodně kvašené světlé výčepní pivo. Velmi lehké, více chmelené (na výčepní pivo) a málo alkoholické pivo. 
Čertik Bertik tmavá dvanáctka (1) 147,-
Spodně kvašený tmavý ležák. Tento speciálek vyniká praženou a plnou chutí se silnějším tělem.
Kafař (1 litr) tmavá třináctka (1, 7) 112,-
Svrchně kvašené tmavé silné pivo. Tmavé pivo vařeno na způsob anglického stoutu, ve kterém vyniká chuť praženého ječmene. Pivo je charakteristické velmi tmavou barvou, na chuti je cítit káva nebo čokoláda, říz je nižší.
Prosecký masakr (1 litr) chilli dvanáctka (1) 112,-
Svrchně kvašené světlé plné pivo. Při vaření tohoto pálivého piva jsme použili 100 ks chilli papriček, pálivost se na chuti při pití tohoto piva postupně rozvíjí.
Jiříkův KrIPL IPL dvanáctka (1) 147,-
Spodně kvašený světlý ležák. Kooperační várka typu India Pale lager s létajícím pivovarem Prosecký Jiřík chmelená českým chmelem Premiant a americkým chmelem Citra. Pivo je více aromatické než klasický ležák i více hořké.
Vídeňák světlá jedenáctka (1) 129,-
Spodně kvašený světlý ležák. Na jeho vaření jsme použili vídeňský slad a jiné chmelení oproti ležáku Beznoska. Tento ležák je tedy jemnější, méně hořký, ale více voňavější. 
Polotmavý Bock (1 litr) polotmavá šestnáctka (1) 112,-
Spodně kvašené polotmavé silné pivo. Silný polotmavý ležák s plnou karamelovou chutí.
Likvidátor světlá čtrnáctka (1) 147,-
Spodně kvašené světlé silné pivo. Silnější, plnější a hořčejší (chmely Magnum a zelený ŽPČ) varianta našeho oblíbeného ležáku Beznoska, který přes dva měsíce zrál v našem sklepě.

Omluvte prosím případnou nedostupnost některého z piv v případě, že se v daném dni vyprodá. Věříme, že si případně vyberete jiné. Děkujeme za pochopení.