#pivosknirem s sebou

Níže naleznete aktuální nabídku piv v PET lahvích, pivo je v prodeji v provozní době naší restaurace.

Objem lahví je 1,5 litru (není-li uvedeno jinak, některé speciální druhy jsou v lahvích o objemu 1 litr), minimální trvanlivost piva je díky užití vhodné technologie minimálně 30 dní od naPETkování.

Aktuální nabídka piv s sebou

Beznoska světlá dvanáctka (1) 135,-
Spodně kvašený světlý ležák. Stálý a nejprodávanější typ piva vařený u nás. Pivo bylo uvařeno ze dvou druhů sladu (plzeňského a mnichovského) a na chmelení byly použity tři druhy žateckého chmele.
Antidepresivo meduňková ejlová jedenáctka (1) 153,-
Svrchně kvašené barevné plné pivo. Jemná osvěžující IPA s nižší hořkostí vařená s meduňkou, po které pivo krásně voní a lehce uklidňuje. 
Diktát Bruselu světlá witbírová třináctka (1) 153,-
Svrchně kvašené světlé silné pivo. Velmi specifické pivo s vůní banánů, rybízu a hřebíčku a malou hořkostí, navíc ve varu přidanou koriandrem a pomerančovou kůrou.
Klíčák polotmavá jedenáctka (1) 141,-
Spodně kvašený polotmavý ležák. Lehké karamelové pivo s nižší hořkostí a dobrou pitelností, barva kaštanová jako v našem parku na Klíčově. 
Tři pivečka pro Popelku třináctková tmavá IPA (1) 159,-
Svrchně kvašený tmavé silné pivo. Tmavá IPA s chmely Challenger a Simcoe uvařená jako vzpomínka na zesnulou Popelku. Děkujeme za všechno!
Chmelová devítka světlá výčepní devítka (1) 129,-
Spodně kvašené světlé výčepní pivo. Velmi lehké, více chmelené (na výčepní pivo) a málo alkoholické pivo.
Likvidátor světlá čtrnáctka (1) 159,-
Spodně kvašené světlé silné pivo. Silnější, plnější a hořčejší varianta našeho oblíbeného ležáku Beznoska, který přes dva měsíce zrál v našem sklepě.
B-ejl čtrnáctkový ejl (1) 147,-
Svrchně kvašené světlé silné pivo. Na přípravu tohoto speciálu jsme použili kombinaci zahraničních chmelů – Challenger, Citra a Cascade, díky kterým pivo získalo silnější hořkost a jemně ovocné aroma po citrusech. 
Fu*king Guy třináctková DDH IPA (1) 168,-
Svrchně kvašený světlý speciál. Nádherně voňavá dvojitě za studena chmelená IPA odkazuje na známý konflikt dvou fotbalistů. 

Omluvte prosím případnou nedostupnost některého z piv v případě, že se v daném dni vyprodá. Věříme, že si případně vyberete jiné. Děkujeme za pochopení.