Jaká piva jste u nás mohli ochutnat?

Rok 2019

Beznoska Spodně kvašený světlý ležák. Stálý a nejprodávanější typ piva vařený u nás. Pivo bylo uvařeno ze dvou druhů sladu (plzeňského a mnichovského) a na chmelení byly použity tři druhy chmele.
MagBez Spodně kvašený světlý speciál. Pivo na styl ležáku s velmi hořkým dozníváním vytvořené chmelem magnum, který pochází z Německa.
Chmelová devítka Spodně kvašené výčepní pivo. Velmi lehké, více chmelené (na výčepní pivo) a málo alkoholické pivo.
Žatecký Sosáček Spodně kvašený světlý ležák. Speciál vařený z čerstvého žateckého chmele, který dodává pivu speciální kořeněné aroma.
Azanox ejl Svrchně kvašený polotmavý speciál. Velmi hořký ejl ze chmelů Azacca a Equinox.
Vltavan Svrchně kvašený světlý ležák. Velmi aromatický ejl se střední hořkostí.
Pražská kavárna Svrchně kvašený tmavý speciál. Pivo uvařené společně s dovozcem a pražírnou kávy Mamacoffee. Do piva byla studenou cestou přidána brazilská káva, která s barvícím sladem vytváří plnou praženou chuť piva.
Oompa Loompa Svrchně kvašený tmavý speciál. Velmi speciální tmavé pivo, při jeho vaření jsme přidávali kakao z Ekvádoru (včetně celých kakaových bobů naložených v rumu) a spoustu malin, prostě čoko-malinová bomba. Bylo uvařeno s kooperací létajícího pivovaru Crazy Clown, podávané s brownies. Zrálo rok v našem sklepě.
Duch Vánoc Spodně kvašený světlý ležák. Do varného procesu jsme přidali vánoční koření, které nám připomene vůní i chutí Vánoce – hřebíček, pomerančovou kůru, skořici, badyán a jiné.
B-ejl Svrchně kvašené světlé silné pivo. Na přípravu tohoto speciálu jsme použili kombinaci zahraničních chmelů – Chalenger, Citra a Cascade, díky kterým pivo získalo silnější hořkost a jemně ovocné aroma po citrusech.
Patnácterák Svrchně kvašené světlé plné pivo. Silnější zimní varianta našeho Kolouška, tedy velmi specifické pivo s vůní banánů a hřebíčku a malou hořkostí. Pivo bývá standardně zakalené s vyšším řízem.
Prosecký masakr Svrchně kvašené světlé plné pivo. Při vaření tohoto pálivého piva jsme použili 100 ks chilli papriček, pálivost samotného piva je postupně se rozvíjející.
Klíčovský kulaťák Spodně kvašené silné pivo. Silné polotmavé pivo vyniká plným karamelovým tělem.
Valentýnský Patnácterák Svrchně kvašené světlé plné pivo. Růžová a silnější zimní varianta našeho Kolouška, tedy velmi specifické pivo s vůní banánů a hřebíčku a malou hořkostí. Pivo bývá standardně zakalené s vyšším řízem.
Čertik Bertik Spodně kvašený tmavý speciál. Tento speciálek vyniká praženou a plnou chutí se silnějším tělem.
Hejhula Spodně kvašené výčepní pivo. Hejhula je lehké výčepní pivo s nízkým obsahem alkoholu.
Lepšopivo Svrchně kvašené silné pivo. Naše první várka piva stylu New England India Pale ale, vyniká krásnou citrusovou vůní (chmely Lemondrop, Citra, Victoria Secret), silným zákalem (ovesné vločky, pšeničný slad), plnou sladší chutí (laktóza).
Vídeňák Spodně kvašený světlý ležák. Na jeho vaření jsme použili vídeňský slad a jiné chmelení oproti ležáku Beznoska. Tento ležák je tedy jemnější, méně hořký, ale více voňavější.
Klíčák Spodně kvašený polotmavý ležák. Lehké karamelové pivo s nižší hořkostí a dobrou pitelností, barva kaštanová jako v našem parku na Klíčově.
Igor Svrchně kvašený polotmavý speciál. Velmi silné pivo uvařené ze čtyř zahraničních chmelů, vyniká silným tělem s karamelovým dozvukem, citrusovou vůní a vysokou hořkostí.
Koloušek Svrchně kvašené světlé výčepní pivo. Velmi specifické pivo s vůní banánů a hřebíčku a malou hořkostí. Pivo bývá standardně zakalené s vyšším řízem.
Pes nahoře bez Svrchně kvašené plné pivo. Belgický typ ejlu s výraznými chmely Victoria secret a Galaxy. Pivo se silnější hořkostí a příjemnou ovocnou vůní.
Cykloejl Svrchně kvašené výčepní pivo. Tento lehký ejlík je světlý, na vůni citrusový, s nižším obsahem alkoholu a středním řízem. Ejlík je tedy stavěn jako lehký a pitelný do horkých dnů.
Likvidátor Spodně kvašené světlé silné pivo. Silnější, plnější a hořčejší (Magnum, chmelové puky ŽPČ) varianta našeho oblíbeného ležáku Beznoska, který přes dva měsíce zrál ve sklepě.
Káča Spodně kvašený polotmavý ležák. Lehké karamelové pivo s nižší hořkostí a dobrou pitelností, barva jemně polotmavá (méně tmavé pivo než náš klasický polotmavý Klíčák).
Mangový Cykloejl Svrchně kvašené výčepní pivo. Tento lehký ejlík je světlý, na vůni citrusový, s nižším obsahem alkoholu a středním řízem. Do této várky Cykloejla jsme přidali rozmixované mango, které dodalo pivu ještě zajímavější aroma.
Kafař Svrchně kvašený tmavý speciál. Tmavé pivo vařeno na způsob anglického stoutu, ve kterém vyniká chuť praženého ječmene. Pivo je charakteristické velmi tmavou barvou, na chuti je cítit káva nebo čokoláda, říz je nižší. Speciální várka s přidanou laktózou a ovesnými vločkami, které dodaly pivu plnost a zjemnily jeho drsnost.
Motýle Spodně kvašené výčepní pivo. Naše zatím nejslabší uvařené pivo, lehká osmička s přídavkem chmelových puků. Tělo je prázdnější a hořkost vyšší, takže krásně osvěží do parných dnů.
Antidepresivo Svrchně kvašené plné pivo. Speciální várka ejlíku s přidanou čerstvou meduňkou, z piva se krásně provoní a na chuti je jemně nakyslá.
Klímovar Svrchně kvašené plné pivo. Tuto speciální várku ejlu jsme vařili s rodinou Klímových, kteří vaří pivo zatím jen v domácím prostředí. Společný recept je hezky citrusově voňavý a celkově vyvážený.
Bezový Koloušek Svrchně kvašené světlé výčepní pivo. Velmi specifické pivo s vůní banánů a hřebíčku a malou hořkostí. Pivo bývá standardně zakalené s vyšším řízem. Do varu jsme přidali květy bezu.
Citrónový Cykloejl Svrchně kvašené výčepní pivo. Speciální várka uvařená s přídavkem citrónové trávy. Tento lehký ejlík je světlý, na vůni citrusový, s nižším obsahem alkoholu a středním řízem. Ejlík je tedy stavěn jako lehký a pitelný do horkých dnů.
Uzený knír Spodně kvašený světlý ležák. K uvaření tohoto ležáku jsme použili nakuřovaný Bamberský slad, který dodává pivu velmi specifickou vůni a chuť po uzeném mase.
3 citrónky Svrchně kvašené plné pivo. Tuto speciální várku ejlu jsme vařili s chmelem Citra, pomerančovou a citrónovou kůrou.
Candát Svrchně kvašené silné pivo. Tuto speciální várku ejlu jsme vařili společně s domovarným pivovarem Candát, pivo je krásně citrusově voňavé, hořké a plné.
Výroční Klíčák Spodně kvašený tmavý speciál. Pivo vařené k našemu 24. výročí otevření restaurace. Jedná se o plné polotmavé pivo plzeňského typu.
Bezový Cykloejl Svrchně kvašené výčepní pivo. Speciální várka uvařená s přídavkem bezového květu. Tento lehký ejlík je světlý, na vůni citrusový, s nižším obsahem alkoholu a středním řízem. Ejlík je tedy stavěn jako lehký a pitelný do horkých dnů.
Ztopořovač Svrchně kvašené plné pivo. Speciální várka světlého ejlu s přidaným kotvičníkem. Tato bylina se používá pro zlepšení mužské erekce a libida, a dodává pivu i zajímavé bylinné aroma.
Rybízový Koloušek Svrchně kvašené světlé výčepní pivo. Velmi specifické pivo s vůní banánů, rybízu a hřebíčku a malou hořkostí. Speciální várka s přídavkem černého rybízu, pivo je standardně zakalené s vyšším řízem a růžovou barvou.
Lončák Svrchně kvašené silné pivo. Tuto speciální várku ejlu jsme vařili společně s  pivovarem Lončák, pivo je výrazně hořké a příjemně voňavé po citrusech a třešních.

Rok 2018

Beznoska Spodně kvašený světlý ležák. Stálý a nejprodávanější typ piva vařený u nás. Pivo bylo uvařeno ze dvou druhů sladu (plzeňského a mnichovského) a na chmelení byly použity tři druhy chmele.
Oompa Loompa Svrchně kvašený tmavý speciál. Velmi speciální tmavé pivo, při jeho vaření jsme přidávali kakao z Ekvádoru (včetně celých kakaových bobů naložených v rumu) a spoustu malin, prostě čoko-malinová bomba. Bylo uvařeno s kooperací létajícího pivovaru Crazy Clown, podávané s brownies.
Bejl Svrchně kvašený světlý speciál. Na přípravu tohoto speciálu jsme použili kombinaci zahraničních chmelů – magnum, citra a cascade, díky kterým pivo získalo silnější hořkost a jemně ovocné aroma po citrusech.
Hejhula Spodně kvašené světlé výčepní pivo. Je to lehčí varianta našeho ležáku, s tím souvisí i nižší obsah alkoholu. Připraveno z benešovského sladu, chmeleno třemi druhy chmele.
Černý pátek Spodně kvašený tmavý speciál. Pivo s temnou barvou jsme nechali dlouho uležet v našem sklepě, chuť je plná, karamelová a sladší.
Novoroční ejl Svrchně kvašený světlý speciál. Plný ejlík vařený z více druhů zahraničních chmelů, čímž je výrazně hořký a voňavý.
Citroejl Svrchně kvašený světlý ležák. Středně hořký ejlík vařený s citronovou trávou, čímž je pivo velmi aromatické po citrusech.
MagBez Spodně kvašený světlý speciál. Pivo na styl ležáku s velmi hořkým dozníváním vytvořené chmelem magnum, který pochází z Německa.
Zázvorový ejl Svrchně kvašený světlý ležák. Středně hořký ejlík, do kterého jsme přidali čerstvý zázvor, po kterém je pivo jemně pálivé a krásně voňavé.
Klíčák Spodně kvašený polotmavý ležák. Lehké karamelové pivo s nižší hořkostí a dobrou pitelností, barva kaštanová jako v našem parku na Klíčově.
Likvidátor Spodně kvašený světlý speciál. Silnější, plnější a hořčí varianta našeho oblíbeného ležáku Beznoska, který přes dva měsíce zrál v našem sklepě.
Melonejl Svrchně kvašený světlý ležák. Speciální ejlík vařený z německého chmele melon, který dává pivu speciální ovocnou hořkost.
Koloušek Svrchně kvašené světlé výčepní pivo. Velmi specifické pivo s vůní banánů a hřebíčku a malou hořkostí. Pivo bývá standardně zakalené s vyšším řízem.
Vídeňák Spodně kvašený světlý ležák. Na jeho vaření jsme použili vídeňský slad a jiné chmelení oproti ležáku Beznoska. Tento ležák je tedy jemnější, méně hořký, ale více voňavější.
Uzený knír Spodně kvašený světlý ležák. K uvaření tohoto ležáku jsme použili nakuřovaný bamberský slad, který dodává pivu velmi specifickou vůni a chuť po uzeném mase.
Kokino stout Svrchně kvašené speciální tmavé pivo. Tmavé těžké pivo, do kterého jsme přidali ekvádorské kakao, vyniká tóny po čokoládě a kávě, perlivost piva je nižší.
Chmelová devítka Spodně kvašené výčepní pivo. Velmi lehké, více chmelené (na výčepní pivo) a málo alkoholické pivo.
Prosecký masakr Svrchně kvašený pálivý ležák. Při vaření tohoto speciálního piva jsme použili 100 ks chilli papriček, pálivost samotného piva je postupně se rozvíjející.
Gargamel Svrchně kvašený polotmavý speciál. Hutnější a sladší ejl vařený ze chmelů galena a amarilllo. Na vůni je cítit ovoce, především jádra třešní (amarillo chmel).
Cykloejl Svrchně kvašené výčepní pivo. Tento lehký ejlík je světlý, na vůni citrusový, s nižším obsahem alkoholu a středním řízem. Ejlík je tedy stavěn jako lehký a pitelný do horkých dnů.
Čertik Bertik Spodně kvašený tmavý speciál. Tento speciálek vyniká praženou a plnou chutí se silnějším tělem.
Azacca ejl Svrchně kvašený světlý ležák. Jednochmelový ejl vařený z americké odrůdy Azacca, pojmenované po haitském bohu úrody. Pivo není tak voňavé a citrusové jako naše ostatní ejly, zato více hořké.
Bezový Koloušek Svrchně kvašený světlý ležák. Speciální várka, kterou jsme vařili s bezovým květem. Velmi specifické pivo s vůní banánů, bezu a hřebíčku, hořkost piva je nižší. Pivo bývá zakalené s vyšším řízem.
Citronový Cykloejl Svrchně kvašené výčepní pivo. Speciální várka uvařená s přídavkem citronové trávy. Tento lehký ejlík je světlý, na vůni citrusový, s nižším obsahem alkoholu a středním řízem. Ejlík je tedy stavěn jako lehký a pitelný do horkých dnů.
CTRL+X Svrchně kvašený světlý ležák. Speciální dvouchmelová várka – Equinox a Galaxy. Ejlík je světlý, výrazně hořký a příjemně citrusově voňavý.
Noname ejl Svrchně kvašený světlý ležák. Speciální dvouchmelová várka – Equinox a Amarillo. Ejlík je světlý, výrazně hořký a příjemně citrusovovo-třešňovo voňavý.
Bishopovo bodnutí Spodně kvašený polotmavý speciál. Speciální pivo uvařené s lesním medem, který pivu dodává jemné aroma a příjemný dozvuk.
Výroční ležák Spodně kvašený světlý ležák. Speciální várka ležáku uvařená na oslavu 23 let Školičky. Na poslední chmelení byl použit žatecký poloraný červeňák ve formě chmelových puků. Speciál je více aromatický a hořčejší než klasický Beznoska.
1/10 Svrchně kvašený světlý ležák. Světlý ejlík ze chmelů Azacca a Equinox, které pivu dodaly lehce citrusovou chuť a vyšší hořkost. Název piva odvozen od projektu 1/10, zabývající se zastavováním řidičů u dopravních nehod.
Růžový panter Svrchně kvašený světlý ležák. Ejlík vařený s ibiškovým květem, který dodal pivu krásnou růžovou barvu a jemně nakyslou chuť.
Žatecký Sosáček Spodně kvašený světlý ležák. Speciál vařený z čerstvého žateckého chmele, který dodává pivu speciální kořeněné aroma.
Igor Svrchně kvašený polotmavý speciál. Velmi silné pivo uvařené ze čtyř zahraničních chmelů, vyniká silným tělem s karamelovým dozvukem, citrusovou vůní a vysokou hořkostí.
Zázvorový ejl Svrchně kvašený světlý ležák. Středně hořký ejlík, do kterého jsme přidali čerstvý zázvor. Pivo je po něm jemně pálivé a krásně voňavé.
Azanox ejl Svrchně kvašený polotmavý speciál. Velmi hořký ejl ze chmelů Azacca a Equinox.
Vltavan Svrchně kvašený světlý ležák. Velmi aromatický ejl se střední hořkostí.
Pražská kavárna Svrchně kvašený tmavý speciál. Pivo uvařené společně s dovozcem a pražírnou kávy Mamacoffee. Do piva byla studenou cestou přidána brazilská káva, která s barvícím sladem vytváří plnou praženou chuť piva.
Duch Vánoc Spodně kvašený světlý ležák. Do varného procesu jsme přidali vánoční koření, které nám připomene vůní i chutí Vánoce – hřebíček, pomerančovou kůru, skořici, badyán a jiné.

Rok 2017

Beznoska Spodně kvašený světlý ležák. Stálý a nejprodávanější typ piva vařený u nás. Pivo bylo uvařeno ze dvou druhů sladu (plzeňského a mnichovského) a na chmelení byly použity tři druhy chmele.
Koloušek Velké množství použitého pšeničného sladu dodává pivu zákal, na vůni je cítit náznak banánů a hřebíčku. Pivo se vyznačuje nižší hořkostí a vyšším řízem.
Bejl Svrchně kvašený světlý speciál. Na přípravu tohoto speciálu jsme použili kombinaci zahraničních chmelů – Challanger, Citra a Cascade, díky kterým pivo získalo silnější hořkost a jemně ovocné aroma po citrusech.
Kafař Svrchně kvašený tmavý speciál. Tmavé pivo vařeno na způsob anglického stoutu, ve kterém vyniká chuť praženého ječmene. Pivo je charakteristické velmi tmavou barvou, na chuti je cítit káva nebo čokoláda, říz je nižší.
Uzený knír Spodně kvašený polotmavý ležák. K uvaření tohoto ležáku jsme použili nakuřovaný bamberský slad, který dodává pivu velmi specifickou vůni a chuť po uzeném mase.
MagBez Spodně kvašený světlý speciál. Pivo na styl ležáku s velmi hořkým dozníváním vytvořené chmelem Magnum, který pochází z Německa.
Klíčák Spodně kvašený polotmavý ležák. Lehké karamelové pivo s nižší hořkostí a dobrou pitelností, barva kaštanová jako v našem parku na Klíčově.
Hejhula Spodně kvašené světlé výčepní pivo. Je to lehčí varianta našeho ležáku, s tím souvisí i nižší obsah alkoholu. Připraveno z benešovského sladu, chmeleno třemi druhy chmele.
Mandarína ejl Svrchně kvašený polotmavý ležák. Na přípravu tohoto ejlu jsme použili německý chmel Mandarína, který dodává pivu zajímavou vůni, připomínající kůru mandarinek.
Likvidátor Spodně kvašený světlý speciál. Silnější, plnější a hořčí varianta našeho oblíbeného ležáku Beznoska. Pivo s jemným chmelením, které zrálo přes dva měsíce v našem sklepě.
Equinox ejl Svrchně kvašený světlý speciál s americkým chmelem equinox, který pivu dodává ovocnou chuť s aroma.
Vídeňák Spodně kvašený světlý ležák. Na jeho vaření jsme použili vídeňský slad a jiné chmelení oproti ležáku Beznoska. Tento ležák je tedy jemnější, méně hořký, ale více voňavější.
Čertik Bertik Spodně kvašený tmavý ležák. Tento speciálek vyniká praženou a plnou chutí se silnějším tělem.
Tropic ejl Svrchně kvašený světlý ležák. Hořký ejl s výraznou tropickou vůní dodanou chmelem Galaxy.
Cykloejl Svrchně kvašené výčepní pivo. Tento lehký ejlík je světlý, na vůni citrusový, s nižším obsahem alkoholu a středním řízem. Ejlík je tedy stavěn jako lehký a pitelný do horkých dnů.
Chmelová devítka Spodně kvašené výčepní pivo. Velmi lehké, více chmelené (na výčepní pivo) a málo alkoholické pivo.
Vysočanská estakáda Svrchně kvašený světlý ležák. Ejlík připravený na chmelech Galena a Cascade s citrusovou vůní a nazvaný podle silnice, která vede okolo nás z Proseka do Vysočan a která se už skoro rok opravuje.
Bezový Koloušek Svrchně kvašený světlý ležák. Speciální várka, kterou jsme vařili s bezovým květem. Velmi specifické pivo s vůní banánů, bezu a hřebíčku, hořkost piva je nižší. Pivo bývá zakalené s vyšším řízem.
Citronový Cykloejl Svrchně kvašené výčepní pivo. Tento ejlík je světlý, lehce kalný, do varu jsme přidali citronovou trávu. Kombinace citronové trávy, kvasnic z USA a chmelu citra dodává pivu speciální citrusové aroma.
Růže z Texasu Svrchně kvašený světlý ležák. Speciální várka uvařená ze dvou druhů texaských chmelů  – Willamette a Amarillo. Aroma piva je květinovo-citrusovo-jahodové, hořkost střední a říz nižší.
Tmavý Koloušek Svrchně kvašený tmavý speciál. Temnější varianta našeho Kolouška, na chuti a vůni jsou cítit banány, karamel a hřebíček.
Hurikán Harvey Tmavá varianta lehkého ejlu, velmi výrazná hořkost (chmely equinox a amarillo) a lehce květinovo-citrusové aroma.
Bishopovo bodnutí Polotmavý medový speciál. Speciální várka polotmavého ležáku s přídavkem lesního medu od včelaře Bishopa.
Citramarillo ejl Plná polotmavá varianta ejlu, vařeno z oblíbených chmelů citra (citrusové aroma) a amarillo (vůně podobná peckám třešní).
Cittový Sosáček Spodně kvašený světlý ležák. Výroční speciál vařený ze zeleného chmele (chmel se nijak neupravuje, vaří se z něj rovnou za čerstva), který dodává pivu velmi zajímavé kořeněné aroma.
Gladiátor ejl Svrchně kvašený světlý speciál. Podzimní ejlík z více druhů chmelů, použili jsme chmely galena, willamette a equinox. Pivo se vyznačuje osobitou hořkostí a citrusovou vůní.
Oompa Loompa Svrchně kvašený tmavý speciál. Velmi speciální tmavé pivo, při jeho vaření jsme přidávali kakao z Ekvádoru (včetně celých kakaových bobů naložených v rumu) a spoustu malin, prostě čoko-malinová bomba. Bylo uvařeno s kooperací létajícího pivovaru Crazy Clown, podávané s brownies.
Černý pátek Spodně kvašený tmavý speciál. Pivo s temnou barvou jsme nechali dlouho uležet v našem sklepě, chuť je plná, karamelová a sladší.
Vánoční speciál Spodně kvašený světlý speciál. Do varu jsme přidali med a speciální směs koření na svařené víno, pivu tato kombinace dodala vánoční aroma a jemně pálivý dozvuk v chuti.
Zázvorový ejl Svrchně kvašený světlý ležák. Středně hořký ejlík, do kterého jsme přidali čerstvý zázvor. Pivo je po něm jemně pálivé a krásně voňavé.
Denali ejl Svrchně kvašený polotmavý ležák. Jednochmelový ejl z nové americké odrůdy Denali, jinak nazývané Nuggetzilla, je příjemně voňavý po ananasu a citrusech.

Rok 2016

Beznoska Spodně kvašený světlý ležák. Stálý a nejprodávanější typ piva vařený u nás. Pivo bylo uvařeno ze dvou druhů benešovského sladu a na chmelení byly použity tři druhy žateckého chmele.
Koloušek Velké množství použitého pšeničného sladu dodává pivu zákal, na vůni je cítit náznak banánů a hřebíčku. Pivo se vyznačuje nižší hořkostí a vyšším řízem.
Bejl Svrchně kvašený světlý speciál. Na přípravu tohoto speciálu jsme použili kombinaci zahraničních chmelů – Challanger, Citra a Cascade, díky kterým pivo získalo silnější hořkost a jemně ovocné aroma po citrusech.
Kafař Svrchně kvašený tmavý speciál. Tmavé pivo vařeno na způsob anglického stoutu, ve kterém vyniká chuť praženého ječmene. Pivo je charakteristické velmi tmavou barvou, na chuti je cítit káva nebo čokoláda, říz je nižší.
Uzený knír Spodně kvašený polotmavý ležák. K uvaření tohoto ležáku jsme použili nakuřovaný bamberský slad, který dodává pivu velmi specifickou vůni a chuť po uzeném mase.
MagBez Spodně kvašený světlý speciál. Pivo na styl ležáku s velmi hořkým dozníváním vytvořené chmelem Magnum, který pochází z Německa.
Klíčák Spodně kvašený polotmavý ležák. Lehké karamelové pivo s nižší hořkostí a dobrou pitelností, barva kaštanová jako v našem parku na Klíčově.
Cittový Sosáček Spodně kvašený světlý ležák. Speciál vařený z čerstvého chmele z nedalekých Dřevčic, který dodává pivu speciální kořeněné aroma.
Výroční Klíčák Spodně kvašený polotmavý speciál. Dubnové (2016) speciální pivo, které vaříme na výročí otevření pivovaru, oslavili jsme třetí rok. Plné a karamelové pivo s jemnou hořkostí.
Hejhula Spodně kvašené světlé výčepní pivo. Je to lehčí varianta našeho ležáku, s tím souvisí i nižší obsah alkoholu. Připraveno z benešovského sladu, chmeleno třemi druhy žateckého chmele.
Vídeňák Spodně kvašený světlý ležák. Na jeho vaření jsme použili vídeňský slad a jiné chmelení oproti ležáku Beznoska. Tento ležák je tedy jemnější, méně hořký, ale více voňavější.
Citronový Cykloejl Svrchně kvašené výčepní pivo. Tento ejlík je světlý, lehce kalný, ve varu byla přidána citronová tráva. Kombinace citronové trávy, kvasnic z USA a chmelu Citra, dodává pivu speciální citrusové aroma.
Cykloejl Svrchně kvašené výčepní pivo. Tento lehký ejlík je světlý, na vůni ovocný, s nižším obsahem alkoholu a středním řízem. Ejlík je tedy stavěn jako lehký a pitelný do horkých dnů.
Bezinkový Cykloejl Svrchně kvašené výčepní pivo. Tento ejlík je světlý, lehce kalný, ve varu byl přidán květ z bezinek, který mu dodává jedinečnou vůni. Ejlík je stavěn jako lehký a pitelný, s nižším obsahem alkoholu.
Sedmý smysl Spodně kvašený polotmavý ležák. Lehké karamelové pivo s nižší hořkostí a dobrou pitelností. Speciálně vařeno pro naši spolupracující bar Sedmý smysl.
GamBez Svrchně kvašený polotmavý speciál. Speciální polotmavý ejlík je vařený ve spolupráci s restaurací Gambero Rosso, kam i toto pivo dodáváme. Pivo je charakteristické citrusovým aroma a načervenalou barvou.
Čertik Bertik Spodně kvašený tmavý speciál. Tento speciálek vyniká praženou a plnou chutí se silnějším tělem.
Chmelová devítka Spodně kvašené výčepní pivo. Velmi lehké, více chmelené (na výčepní pivo) a málo alkoholické pivo. Poprvé uvařeno na červnovou akci Chmelová devítka (Pivní pouť od Kolčavky po Beznosku).
Warrior ejl Svrchně kvašený tmavý speciál. Speciál vařený ze dvou druhů chmele, Warrior (US) a Golding (UK). První chmel je velmi hořký s mléčným aroma, druhý středně hořký s květinovým aroma.
Tmavý Koloušek Svrchně kvašený tmavý speciál. Temnější varianta našeho Kolouška, na chuti a vůni jsou cítit banány, karamel a hřebíček.
Belma Polotmavý svrchně kvašený ležák. Belma je zcela nová odrůda chmele, která pochází z Yakima Valley v USA. Aroma by mělo připomínat citrusové ovoce, nejvíce pomeranč. Hořkost chmele je vyšší.
Bravo ejl Svrchně kvašené světlý ležák. Jednochmelový ejlík z americké odrůdy Bravo, jež vyniká silnou hořkostí a jemným ovocným aroma.
Kaliforňan Svrchně kvašený světlý speciál. Tento speciál je chmelen Americkými chmely (za studena nový chmel Eldorádo) a kvašen kalifornskými kvasnicemi. Na vůni je cítit nádech ovoce, především jahod.
Likvidátor Spodně kvašený světlý speciál. Silnější, plnější a hořčí varianta našeho oblíbeného ležáku Beznoska, který přes dva měsíce zrál v našem sklepě.
Mandarína ejl Svrchně kvašený polotmavý ležák. Na přípravu tohoto ejlu jsme použili Německý chmel Mandarína, který dodává pivu zajímavou vůni, připomínající kůru mandarinek.

Roky 2012 – 2015

Hořkejl
Podzim Podzimní speciál s plnou chutí.
Vánoční speciál Polotmavý speciál.
Weizenbock Heller Weizenbock.
Výroční Likvidátor
Speciální edice našeho Likvidátora ke třetímu výročí založení minipivovaru (v roce 2015).
American Pale Ale
Jantarový ale
Kaštanově zbarvený ejlík.
Májaejl Lehký májový ejlík, desítka.