Jaká piva jste u nás mohli ochutnat?

Rok 2024

Beznoska Spodně kvašený světlý ležák. Stálý a nejprodávanější typ piva vařený u nás. Pivo bylo uvařeno ze dvou druhů sladu (plzeňského a mnichovského) a na chmelení byly použity tři druhy chmele.
BezOpice Svrchně kvašené nízkoalkoholické světlé pivo. Naše druhé nízkoalkoholické pivo (alkohol 0,5 % obj.) s chmely premiant a Boomerang, po kterém se nemusíte bát sednout na kolo nebo i za volant.
Likvidátor Spodně kvašené světlé silné pivo. Silnější, plnější a hořčejší varianta našeho oblíbeného ležáku Beznoska, který přes dva měsíce zrál v našem sklepě.
Chmelová devítka Spodně kvašené výčepní pivo. Velmi lehké, více chmelené a málo alkoholické pivo.
Sladká tečka  Svrchně kvašené silné pivo. Tečka je náš první barley wine, který si jako dezert vychutnáte na konci večera.
Dutej jak dýně Svrchně kvašené světlé silné pivo. Podzim, sezóna dutých dýní a mnohdy také přehlídka dutých hlav, přichází. „Dutej jak dýně“ je #pivosknirem vařené s chmely Mosaic a Amarillo, do kterého jsme přidali dýňové pyré, svařákové koření a zázvor.
Duch Vánoc Spodně kvašený ochucený světlý ležák. Do varného procesu jsme přidali vánoční koření, které nám připomene vůní i chutí Vánoce – hřebíček, pomerančovou kůru, skořici a badyán.
RoztoMilouš Svrchně kvašené světlé plné pivo. Nově vařená lehká NEIPA s nasládlou chutí a krásnou vůní z chmelů Sabro (Cryo) a Citra.
Cykloejl Svrchně kvašené plné pivo. Lehčí varianta našeho oblíbeného B-ejla, průzračně světlý ejl s chmelem Citra.
B-ejl Svrchně kvašené světlé silné pivo. Oblíbená IPA našeho pivovaru z třech druhů chmelů, díky kterým pivo získalo silnější hořkost a jemně ovocné aroma po citrusech.
Růžový panter Svrchně kvašené barevné plné pivo. Jemná osvěžující IPA s nižší hořkostí vařená s ibiškovým květem, který dodal pivu růžovou barvu a lehce nakyslou chuť.
Zázvorový ejl Svrchně kvašené světlé plné pivo. Středně hořký ejlík, do kterého jsme přidali čerstvý zázvor, po kterém je pivo jemně pálivé a krásně voňavé. 
Čertik Bertik Spodně kvašený tmavý ležák. Tento speciálek vyniká praženou a plnou chutí se silnějším tělem. 
Kyselá malina Svrchně kvašené světlé výčepní pivo. Naše oblíbení kyselé (sour) pivo s velkým množstvím ovoce (maliny a ostružiny). Pivo je krásně pitelné, nakyslé a hodně ovocné.
Zelenáč Spodně kvašený světlý ležák. Speciální zelené pivo na velikonoční svátky.
Hejhula Spodně kvašené výčepní pivo. Hejhula je lehké výčepní pivo s nízkým obsahem alkoholu.
Sněženka Svrchně kvašené světlé silné pivo. Prokvašené pivo stylu Cold IPA jsme uvařili z Cryo chmelů Galaxy a Mosaic, navíc do sypání pro kalnou barvu přidány ovesné vločky.
Prosecký masakr Svrchně kvašené světlé plné pivo. Při vaření tohoto pálivého piva jsme použili 100 ks chilli papriček (pár i Carolina Reeper), pálivost se na chuti při pití tohoto piva postupně pěkně rozvíjí.
Du Hast Bier Spodně kvašené výčepní pivo. Lehké pivo z německých chmelů na oslavu opětovného příjezdu rockové kapely do Letňan!
Icing Svrchně kvašené světlé silné pivo. Dvanáctkový India Pale lager vařený k MS v ledním hokeji s chmely Boomerang, Chinook, Sladek. Vychutnejte si toto hořké #pivosknirem třeba při sledování zápasů na naší zahrádce. A našim chlapcům přejeme co nejméně zakázaných uvolnění!
BezOpice NEIPA Svrchně kvašené nízkoalkoholické světlé pivo. Naše první nealko (do 0,5% obj. alkohoholu) NEIPA s chmely Sabro a Citra. Tento speciál je více kalný a není tolik hořký jako klasická varianta.
Koloušek Velké množství použitého pšeničného sladu dodává pivu zákal, na vůni je cítit náznak banánů a hřebíčku. Pivo se vyznačuje nižší hořkostí a vyšším řízem.
Aloha ejl Svrchně kvašené plné pivo. Jemná osvěžující IPA s chmely Aloha, Ceres a Galaxy. Slady jsme použili jak klasický plzeňský, tak i pšeničný a ovesný.
Fu*king guy Svrchně kvašený světlý speciál. Nádherně voňavá dvojitě za studena chmelená IPA odkazuje na známý konflikt dvou fotbalistů, kterou jsme znovu uvařili při příležitosti ME ve fotbale. 

Rok 2023

Beznoska Spodně kvašený světlý ležák. Stálý a nejprodávanější typ piva vařený u nás. Pivo bylo uvařeno ze dvou druhů sladu (plzeňského a mnichovského) a na chmelení byly použity tři druhy chmele.
Uzený knír Spodně kvašený světlý ležák. K uvaření tohoto ležáku jsme použili nakuřovaný Bamberský slad, který dodává pivu velmi specifickou vůni a chuť po uzeném mase.
BezOpice Svrchně kvašené nízkoalkoholické světlé pivo. Naše první nízkoalkoholické pivo (alkohol 0,54% obj.) s chmely Ceres a Country, po kterém se nemusíte bát sednout na kolo nebo i za volant.
Růžový panter Svrchně kvašené barevné plné pivo. Jemná osvěžující IPA s nižší hořkostí vařená s ibiškovým květem, který dodal pivu růžovou barvu a lehce nakyslou chuť.
Zázvorový ejl Svrchně kvašené světlé plné pivo. Středně hořký ejlík, do kterého jsme přidali čerstvý zázvor, po kterém je pivo jemně pálivé a krásně voňavé.
Movember beer Svrchně kvašené světlé plné pivo. Čtyřikrát chmelená IPA ze zahraničních chmelů Ella a Columbus na podporu akce Movember.
Likvidátor Spodně kvašené světlé silné pivo. Silnější, plnější a hořčejší varianta našeho oblíbeného ležáku Beznoska, který přes dva měsíce zrál v našem sklepě.
Raketou na Pluto Spodně kvašené světlé silné pivo. Další speciální várka silného a hořkého ležáku s českými chmely, tentokráte s novošlechtěným chmelem Pluto.
Chmelová devítka Spodně kvašené výčepní pivo. Velmi lehké, více chmelené a málo alkoholické pivo.
Alfred Svrchně kvašené tmavé silné pivo. Speciál uvařený na počest našeho nejmladšího člena do rodiny Beznosků. Tmavé pivo vařeno na způsob anglického stoutu, ve kterém vyniká chuť praženého ječmene a přidaných višní. Pivo je charakteristické velmi tmavou barvou, na chuti je cítit káva nebo čokoláda, říz je nižší.
KrIPL Spodně kvašené světlý ležák. Speciální várka typu India Pale lager chmelená čerstvým chmelem Premiant a za studena ještě americkým chmelem Amarilo. Pivo je více aromatické než klasický ležák i více hořké.
Inflační spirála Svrchně kvašené světlé silné pivo. Pětkrát chmelená IPA ze zahraničních chmelů Enigma a Victoria Secret si vás podmaní hořkou chutí a výrazně citrusovým aroma.
RoztoMilouš Svrchně kvašené světlé plné pivo. Nově vařená lehká NEIPA s nasládlou chutí a krásnou vůní ze chmelů Sabro (Cryo) a Citra.
Bejl Svrchně kvašené světlé silné pivo. Oblíbená IPA našeho pivovaru z třech druhů chmelů, díky kterým pivo získalo silnější hořkost a jemně ovocné aroma po citrusech.
Čertik Bertik Spodně kvašený tmavý ležák. Tento speciálek vyniká praženou a plnou chutí se silnějším tělem.
Prosecký masakr Svrchně kvašené světlé plné pivo. Při vaření tohoto pálivého piva jsme použili několik druhů chilli papriček, pálivost se na chuti při pití tohoto piva postupně rozvíjí.
Vakcína Svrchně kvašené světlé plné pivo. Lehká IPA uvařená z chmelů Eris a Cryo Mosaic.
Sour Rybeez Svrchně kvašené světlé výčepní pivo. Naše druhé kyselé (sour) pivo s velkým množstvím ovoce (černý rybíz). Pivo je krásně pitelné, nakyslé a hodně ovocné.
Koloušek Velké množství použitého pšeničného sladu dodává pivu zákal, na vůni je cítit náznak banánů a hřebíčku. Pivo se vyznačuje nižší hořkostí a vyšším řízem.
Výroční Klíčák Spodně kvašené polotmavé silné pivo. Pivo, které vždy vaříme k oslavě výročí založení našeho pivovaru, se vařilo letos už podesáté. Jedná se o plné polotmavé pivo plzeňského typu.
Kyselá malina Svrchně kvašené světlé výčepní pivo. Naše oblíbení kyselé (sour) pivo s velkým množstvím ovoce (maliny a ostružiny). Pivo je krásně pitelné, nakyslé a hodně ovocné.
Kooperátor Spodně kvašený světlý ležák. Společná dvanáctka s chmely Boomerang a Žatecký poloraný červeňák. Společná várka našeho pivovaru s rodinou Kozárů a dodavatelem chmele Svoboda-Fraňková.
Zelenáč Spodně kvašený zelený ležák. Speciální velikonoční zelené pivo.
10. narozeniny Spodně kvašený světlý ležák. Ipéelko z chmelů Boomerang a Gaia uvařené na naše desetileté výročí.
Hořkejl Svrchně kvašené světlé plné pivo. Lehká IPA uvařená z chmelů Ceres a Cryo Mosaic jako vzpomínka na založení našeho pivovaru před deseti lety. Právě toto pivo jsme tehdy v roce 2013 totiž vařili.
Kooperátor Spodně kvašené světlý ležák. Sešli jsme se s našimi dodavateli a zpracovateli chmele a uvařili jsme společnou várku s chmely Žatecký poloraný červeňák a Boomerang.
Cykloejl Svrchně kvašené výčepní pivo. Tento lehký ejlík je světlý, na vůni citrusový, s nižším obsahem alkoholu a středním řízem. Ejlík je tedy stavěn jako lehký a pitelný do horkých dnů.
Coco Jamboo India Pale Ale se zapečeným kokosem s chmely Citra a Sabro je závanem exotiky v našich zeměpisných šířkách. Vychutnejte si speciál!
Rice, rice baby Svrchně kvašené světlé plné pivo. Tento voňavý a lehký jedenáctkový India Pale Ale jsme vařili s chmely Pacific Jam a Rakau, přidali jsme také rýžové vločky.
BezOpice ejl Svrchně kvašené nízkoalkoholické světlé pivo. Naše třetí nízkoalkoholické pivo (alkohol 0,5 % obj.) s chmely Gaia a Citra, po kterém se nemusíte bát sednout na kolo nebo i za volant.
Bezový Koloušek Svrchně kvašené světlé silné pivo. Speciální várka pšeničného piva, kterou jsme vařili s bezovým květem. Velmi specifické pivo s vůní banánů, bezu a hřebíčku, hořkost piva je nižší. Pivo bývá zakalené s vyšším řízem.
Motýle Spodně kvašené výčepní pivo. Naše zatím nejslabší uvařené pivo, lehká osmička s přídavkem chmelových puků. Tělo je prázdnější a hořkost vyšší, takže krásně osvěží do parných dnů.
Aloha ejl Svrchně kvašené barevné plné pivo. Jemná osvěžující IPA s chmely Aloha, Ceres a Galaxy. Slady jsme použili jak klasický plzeňský, tak i pšeničný a ovesný.
Sierra Nevada Rye IPA Svrchně kvašené polotmavé pivo. Patnáctkový hořký India Pale Ale jsme vařili s kombinací chmelů Bravo, Amarillo, Columbus, Citra a Sabro. Toto #pivosknirem se vyznačuje plnou chutí a příjemným aroma.
Diktát Bruselu Svrchně kvašené světlé plné pivo. Velmi specifické pivo s vůní banánů, rybízu a hřebíčku a malou hořkostí, navíc ve varu přidaným koriandrem a pomerančovou kůrou.
VIPA Svrchně kvašené plné pivo. Jemnou osvěžující jedenáctkovou IPu jsme vařili s chmely Enigma a Galaxy a použili jsme nové kvasnice Verdant. Pivo díky tomu získalo neobvyklou chuť.
Sosáček Spodně kvašený světlý ležák. První várka uvařená z čerstvého chmele ze sklizně 2023, konkrétně tato várka je ze Žateckého poloraného červeňáku, od pana Kozára ze Smilovic.
Dutej jak dýně Svrchně kvašené světlé silné pivo. Podzim, sezóna dutých dýní a mnohdy také přehlídka dutých hlav, přichází. „Dutej jak dýně“ je #pivosknirem vařené s chmely Mosaic a Amarillo, do kterého jsme přidali dýňové pyré, svařákové koření a zázvor.
Duch Vánoc Spodně kvašený ochucený světlý ležák. Do varného procesu jsme přidali vánoční koření, které nám připomene vůní i chutí Vánoce – hřebíček, pomerančovou kůru, skořici a badyán.

Rok 2022

Beznoska Spodně kvašený světlý ležák. Stálý a nejprodávanější typ piva vařený u nás. Pivo bylo uvařeno ze dvou druhů sladu (plzeňského a mnichovského) a na chmelení byly použity tři druhy chmele.
B-ejl Svrchně kvašené světlé silné pivo. Na přípravu tohoto speciálu jsme použili kombinaci zahraničních chmelů – Chalenger, Citra a Cascade, díky kterým pivo získalo silnější hořkost a jemně ovocné aroma po citrusech.
Chmelová devítka Spodně kvašené světlé výčepní pivo. Velmi lehké, více chmelené (na výčepní pivo) a málo alkoholické pivo.
Kafař Svrchně kvašené tmavé silné pivo. Tmavé pivo vařeno na způsob anglického stoutu, ve kterém vyniká chuť praženého ječmene. Pivo je charakteristické velmi tmavou barvou, na chuti je cítit káva nebo čokoláda, říz je nižší.
Prosecký masakr Svrchně kvašené světlé plné pivo. Při vaření tohoto pálivého piva jsme použili několik druhů chilli papriček (nově i Carolina reaper), pálivost se na chuti při pití tohoto piva postupně rozvíjí.
Koloušek Svrchně kvašené světlé silné pivo. Velmi specifické pivo s vůní banánů a hřebíčku, malou hořkostí a silným zákalem.
Uzený knír Spodně kvašený světlý ležák. K uvaření tohoto ležáku jsme použili nakuřovaný Bamberský slad, který dodává pivu velmi specifickou vůni a chuť po uzeném mase.
Klíčák Spodně kvašený polotmavý ležák. Lehké karamelové pivo s nižší hořkostí a dobrou pitelností, barva kaštanová jako v našem parku na Klíčově.
Duch Vánoc Spodně kvašený ochucený světlý ležák. Do varného procesu jsme přidali vánoční koření, které nám připomene vůní i chutí Vánoce – hřebíček, pomerančovou kůru, skořici, badyán a další oblíbené vánoční vůně.
Už nebudou Svrchně kvašené tmavé silné pivo. Třináctkový stout jsme nacpali kakaem a třešněmi macerovanými v rumu. Před konzumací tohoto pivního dezertu doporučujeme nechat pivo pár minut při pokojové teplotě, jednotlivé chutě se pak nádherně rozvinou.
Čtvrtá vlna Svrchně kvašené silné, světlé pivo. Pivo jsme uvařili na počátku další koronavirové vlny. Tato pětkrát chmelená IPA ze zahraničních chmelů Enigma, Eclipse, Galaxy a Victoria Secret si vás získá výraznou hořkostí i chutí.
RoztoMilouš Svrchně kvašené světlé plné pivo. Nově vařená lehká NEIPA s nasládlou chutí a krásnou vůní ze chmelů Sabro a CItra.
Novoroční speciál Spodně kvašený polotmavý ležák. O trochu silnější a navoněný ležák s aromatickými chmely Warrior, Victoria Secret a Amarillo do začátku nového roku.
Český KrIPL Spodně kvašené světlý ležák. Speciální várka typu India Pale lager chmelená za studena novou českou chmelovou odrůdou Saturn. Pivo je více aromatické než klasický ležák i více hořké.
Raketou na Pluto Spodně kvašené světlé silné pivo. Další speciální várka silného a hořkého ležáku s českými chmely, tentokráte s novošlechtěným chmelem Pluto.
Vakcína, 3. dávka Svrchně kvašené světlé plné pivo. Tato třetí dávka vakcíny Vás před covidem neochrání ,ale náladu zvede stoprocentně. Lehký voňavý ejlík tentokrát vařený s chmely Eclipse a Monroe.
OlymPiváda Svrchně kvašený světlý speciál. Třináctkový Double DryHop IPA s chmely Galaxy, Citra a Lemondrop uvařený ke sledování zimní olympiády v Pekingu. Držíme palce českým sportovcům! 
Hospodské kecy Spodně kvašený světlý ležák. Tato várka IPL je inspirována našimi štamgasty a jejich oblíbenou činností. Jako studené chmelení je použit nový český chmel Boomerang.
Ibiškový Koloušek Svrchně kvašené světlé silné pivo. Velmi specifické pivo s vůní banánů, ibišku, hřebíčku a malou hořkostí. Speciální várka s přídavkem ibišku, pivo je standardně zakalené s vyšším řízem a růžovou barvou.
BezOpice Svrchně kvašené nízkoalkoholické světlé pivo. Naše první nízkoalkoholické pivo (alkohol 0,54% obj.) s chmely Ceres a Country, po kterém se nemusíte bát sednout na kolo nebo i za volant.
Růžový panter Svrchně kvašené barevné plné pivo. Jemná osvěžující IPA s nižší hořkostí vařená s ibiškovým květem, který dodal pivu růžovou barvu a lehce nakyslou chuť.
Výroční Klíčák Spodně kvašené polotmavé silné pivo. Pivo, které vždy vaříme k oslavě výročí založení našeho pivovaru, se vařilo letos už podeváté. Jedná se o plné polotmavé pivo plzeňského typu.
Zázvorový ejl Svrchně kvašené světlé plné pivo. Středně hořký ejlík, do kterého jsme přidali čerstvý zázvor, po kterém je pivo jemně pálivé a krásně voňavé.
Zelenáč Spodně kvašený světlý ležák. Speciální zelené pivo na velikonoční svátky.
LemPL Spodně kvašené světlé výčepní pivo. Tato lehká várka IPL je uvařena z českých novošlechtěnců Ceres a Eris.
Mangový Cykloejl Svrchně kvašené výčepní pivo. Speciální várka uvařená s mangem. Tento lehký ejlík je světlý, na vůni citrusovo-mangový, s nižším obsahem alkoholu a středním řízem.
krIPL Spodně kvašený světlý ležák. Speciální várka typu India Pale lager chmelená Premiantem a Amarillem. Pivo je více aromatické než klasický ležák i více hořké.
Kyselá malina Svrchně kvašené světlé výčepní pivo. Naše první kyselé (sour) pivo s velkým množstvím ovoce (maliny a ostružiny). Pivo je krásně pitelné, nakyslé a hodně ovocné.
Cykloejl Svrchně kvašené výčepní pivo. Tento lehký ejlík je světlý, na vůni citrusový, s nižším obsahem alkoholu a středním řízem.
Belmondo Tmavé výčepní pivo. Tmavý desítkový ejl Belmondo s francouzským chmelem Triskel jsme uvařili jako vzpomínku na známého herce († 6. září 2021).
Antidepresivo Svrchně kvašené barevné plné pivo. Jemná osvěžující IPA s nižší hořkostí vařená s čerstvou meduňkou, po které pivo krásně voní a lehce uklidňuje.
Bezový Koloušek Svrchně kvašené světlé silné pivo. Speciální várka pšeničného piva, kterou jsme vařili s bezovým květem. Velmi specifické pivo s vůní banánů, bezu a hřebíčku, hořkost piva je nižší. Pivo bývá zakalené s vyšším řízem.
Bezinkový Cykloejl Svrchně kvašené výčepní pivo. Speciální várka uvařená s bezovým květem. Tento lehký ejlík je světlý, na vůni citrusový a bezový, s nižším obsahem alkoholu a středním řízem.
Diktát Bruselu Svrchně kvašené světlé plné pivo. Velmi specifické pivo s vůní banánů, rybízu a hřebíčku a malou hořkostí, navíc ve varu s přidaným koriandrem a pomerančovou kúrou.
Kanadská 8 Svrchně kvašené výčepní pivo. Tento citrusový světlý ejlík jsme uvařili na podporu naší juniorské hokejové reprezentace na MS v Kanadě. Opravdu lehké pivo do zbytku horkého srpna.
Sour Rybeez Svrchně kvašené světlé výčepní pivo. Naše druhé kyselé (sour) pivo s velkým množstvím ovoce (černý rybíz). Pivo je krásně pitelné, nakyslé a hodně ovocné.
Sosáček Spodně kvašený světlý ležák. První várka uvařená z čerstvého chmele ze sklizně 2022, konkrétně tato várka je ze Žateckého poloraného červeňáku, od pana Kozára ze Smilovic.
Čertik Bertik Spodně kvašený tmavý ležák. Tento speciálek vyniká praženou a plnou chutí se silnějším tělem.
Movember beer Svrchně kvašené světlé plné pivo. Čtyřikrát chmelená IPA ze zahraničních chmelů Ella a Columbus na podporu akce Movember.
Svatomartinská hořká Světlý ležák. Speciální hořká várka ležáku se bude výborně hodit k našemu svatomartinskému menu.
Likvidátor Spodně kvašené světlé silné pivo. Silnější, plnější a hořčejší varianta našeho oblíbeného ležáku Beznoska, který přes dva měsíce zrál v našem sklepě.

Rok 2021

Beznoska Spodně kvašený světlý ležák. Stálý a nejprodávanější typ piva vařený u nás. Pivo bylo uvařeno ze dvou druhů sladu (plzeňského a mnichovského) a na chmelení byly použity tři druhy chmele.
B-ejl Svrchně kvašené světlé silné pivo. Na přípravu tohoto speciálu jsme použili kombinaci zahraničních chmelů – Chalenger, Citra a Cascade, díky kterým pivo získalo silnější hořkost a jemně ovocné aroma po citrusech.
Lepšopivo Svrchně kvašené silné pivo. Naše čtvrtá várka piva stylu New England India Pale ale, vyniká krásnou citrusovou vůní (chmely Lemondrop, Citra, Galaxy), silným zákalem (ovesné vločky, pšeničný slad), plnou sladší chutí (laktóza) a jemně narůžovělou barvou (ibišek).
Polotmavý Bock Spodně kvašené polotmavé silné pivo. Silnější pivo ležáckého typu leželo ve sklepě přes 10 týdnů, vyniká plným tělem, barvou na rozmezí polotmavého a tmavého piva, hořkost piva je nižší.
Chmelová devítka Spodně kvašené světlé výčepní pivo. Velmi lehké, více chmelené (na výčepní pivo) a málo alkoholické pivo.
Čertik Bertik Spodně kvašený tmavý ležák. Tento speciálek vyniká praženou a plnou chutí se silnějším tělem.
Vídeňák Spodně kvašený světlý ležák. Na jeho vaření jsme použili vídeňský slad a jiné chmelení oproti ležáku Beznoska. Tento ležák je tedy jemnější, méně hořký, ale více voňavější.
Sosáček Spodně kvašený světlý ležák. První várka uvařená z čerstvého chmele ze sklizně 2020, konkrétně tato várka je ze Žateckého poloraného červeňáku, žatecký region. 
Kafař Svrchně kvašené tmavé silné pivo. Tmavé pivo vařeno na způsob anglického stoutu, ve kterém vyniká chuť praženého ječmene. Pivo je charakteristické velmi tmavou barvou, na chuti je cítit káva nebo čokoláda, říz je nižší.
Druhá vlna Svrchně kvašené svetlé silné pivo. Speciálně 5x chmelená IPA uvařená na přežití těžkého období druhé vlny viru u nás.
Domácí pohoda Spodně kvašené světlé silné pivo. O trochu silnější a navoněný ležák s aromatickými chmely vařený s létajícím pivovarem Prosecký Jiřík.
Lokdown Spodně kvašené světlé silné pivo. Silnější a voňavější IPL uvařená ve spolupráci s pivovarem Zbirožák.
Vakcína Svrchně kvašené světlé plné pivo. Tato Vakcína vás před covidem neochrání, ale náladu zvedne stoprocentně. Lehký voňavý ejlík s chmely Calypso, Sterling a Loral.
Raketou na Saturn Spodně kvašené světlé silné pivo. Speciální várka silného ležáku s českými chmely (Premiant, Uran a Saturn), na chuti opravdu silná a hořká raketa.
ImunIPA Svrchně kvašené světlé silné pivo. Pětkrát chmelená IPA s výrazným aroma s chmely Citra a Galaxy, uvařená ve spolupráci s pivovarem Zbirožák.
Tekutý chléb Svrchně kvašené polotmavé silné pivo. První pivo vařené se žitným sladem a českým chmelem Saturn, které vyniká chlebovým tělem a zajímavou vůní po novém chmelu.
Prosecký masakr Svrchně kvašené světlé plné pivo. Při vaření tohoto pálivého piva jsme použili 100 ks chilli papriček, pálivost se na chuti při pití tohoto piva postupně rozvíjí.
Vakcína, 2. dávka Svrchně kvašené světlé plné pivo. Tato druhá dávka vakcíny vás před covidem neochrání, ale náladu zvede stoprocentně. Lehký voňavý ejlík, tentokrát vařený s chmely Amarillo, Simcoe a Yellow Submarine.
Třetí vlna Svrchně kvašené silné, světlé pivo. Pětkrát chmelená IPA ze zahraničních chmelů Yellow submarine, Enigma a Victoria secret si vás podmaní hořkou chutí a výrazným aroma.
Růžový panter Svrchně kvašené barevné plné pivo. Jemná osvěžující IPA s nižší hořkostí vařená s ibiškovým květem, který dodal pivu růžovou barvu a lehce nakyslou chuť.
Koloušek Svrchně kvašené světlé silné pivo. Velmi specifické pivo s vůní banánů a hřebíčku, malou hořkostí a silným zákalem.
Raketou na Uran Spodně kvašené světlé silné pivo. Speciální várka silného ležáku s českými chmely (Premiant, Uran a Magnum), na chuti opravdu silná a hořká raketa.
Uzený knír Spodně kvašený světlý ležák. K uvaření tohoto ležáku jsme použili nakuřovaný Bamberský slad, který dodává pivu velmi specifickou vůni a chuť po uzeném mase.
VYKŘIČNÍK Svrchně kvašené světlé plné pivo. Speciální várka světlého svrchně kvašeného piva na styl piva Kölsch s dvojitý Dry Hopem. Výrazně světlé pivo, citrusově voňavé a jemně hořké.
Výroční Klíčák Spodně kvašené polotmavé silné pivo. Pivo uvařené podle stejné receptury jako naše narážecí pivo v roce 2013. Pivo je to dosti plné, karamelové a méně hořké.
Cykloejl Svrchně kvašené výčepní pivo. Tento lehký ejlík je světlý, na vůni citrusový, s nižším obsahem alkoholu a středním řízem.
Sexy 18 Svrchně kvašené silné pivo. Experimentální várka s létajícím pivovarem Prosecký Jiřík, světlá výrazná NEIPA se studeným chmelením Victoria Secret.
Černý Columbus Spodně kvašený tmavý ležák. Další várka s létajícím pivovarem Prosecký Jiřík, tentokrát typu India Black lager, tedy tmavý ležák s chmely Columbus, Uran a Challanger.
PiVínko Svrchně kvašené světlé plné pivo. Ejlík jsme vařili metodou „single hop“ (jeden chmel) chmelem Nelson Sauvin. Ten dodal pivu zajímavé vinné aroma a chuť.
Sputnik Svrchně kvašené plné pivo. Na rozdíl od vakcíny vám tato lehká NEIPA neublíží. Pivo je lehké, lehce nakyslé a narůžovělé po sušeném ibišku, krásně voňavé po chmelu a citrónové trávě a lehce nasládlé díky laktóze.
Motýle Spodně kvašené výčepní pivo. Naše zatím nejslabší uvařené pivo, lehká osmička s přídavkem chmelových puků. Tělo je prázdnější a hořkost vyšší, takže krásně osvěží do parných dnů.
Rozvolňovač Svrchně kvašené plné pivo. Tato várka ejlíku je uvařená z citrónové trávy a z chmelu Citra, na vůni prostě citrusová bomba.
Fu*king Guy Svrchně kvašený světlý speciál. Nádherně voňavá dvojitě za studena chmelená IPA odkazuje na známý konflikt dvou fotbalistů.
Hospodské kecy Spodně kvašený světlý ležák. Tato várka IPL je inspirována našimi štamgasty a jejich oblíbenou činností. Jako studené chmelení je použit nový český chmel Boomerang.
Beer bò Nam Bô Svrchně kvašené světlé plné pivo. Toto pivo je inspirováno asijskou kuchyní, ve které je citronová tráva a chilli tradiční kombinací.
Letní Jiřík Spodně kvašený světlý ležák. Tato letní várka IPL je vařená v kooperaci s pivovarem Prosecký Jiřík a převládá v něm chmel Citra.
Pešánovo blues Spodně kvašené světlé silné pivo. Hořký a silný ležák je uvařený z nových odrůd žateckého chmele Country a Blues.
Gól z půlky Svrchně kvašené světlé plné pivo. Tento jednochmelový ejlík (Eclipse) jsme uvařili na počest krásného gólu Patrika Schicka na letošním fotbalovém EURO.
Diktát Bruselu Svrchně kvašené světlé silné pivo. Velmi specifické pivo s vůní banánů, rybízu a hřebíčku a malou hořkostí, navíc jsme ve varu přidali koriandr a pomerančovou kůru.
Tři pivečka pro Popelku Svrchně kvašené tmavé silné pivo. Tmavá IPA s chmely Challenger a Simcoe uvařená jako vzpomínka na zesnulou Popelku. Děkujeme za všechno!
Antidepresivo Svrchně kvašené barevné plné pivo. Jemná osvěžující IPA s nižší hořkostí vařená s čerstvou meduňkou, po které pivo krásně voní a lehce uklidňuje.
Rybízový Koloušek Svrchně kvašené světlé silné pivo. Velmi specifické pivo s vůní banánů, rybízu a hřebíčku a malou hořkostí. Speciální várka s přidaným černým rybízem má krásně růžovou barvou a je lehce nakyslá.
Bezinkový Cykloejl Svrchně kvašené výčepní pivo. Speciální várka uvařená s bezovým květem. Tento lehký ejlík je světlý, na vůni citrusový a bezový, s nižším obsahem alkoholu a středním řízem.
Letní Jiřík Spodně kvašený světlý ležák. Tato letní várka IPL je vařená v kooperaci s pivovarem Prosecký Jiřík a převládá v něm chmel Citra.
Stoutberry Svrchně kvašené tmavé silné pivo. Tento stout jsme nacpali malinami a kakaem, nechte pivo chvíli vydechnout a chutě se krásně rozvinou.
Sosáček (2021) Spodně kvašený světlý ležák. Stálý a nejprodávanější typ piva vařený u nás, tentokráte speciálně s čerstvým hlávkovým chmelem od pana Kozáka ze Smilovic. Tento chmel jsme si samy načesali a druhý den uvařili tuto speciální várku.
Zázvorový ejl Svrchně kvašené světlé plné pivo. Středně hořký ejlík, do kterého jsme přidali čerstvý zázvor, po kterém je pivo jemně pálivé a krásně voňavé.
LemPL Spodně kvašené světlé výčepní pivo. Tato lehká várka IPL je krásně citrusově voňavá po chmelu Victoria Secret.
Syrové pivní dítě Spodně kvašený polotmavý ležák. Speciální rezavý nápoj k oslavě Rudova parádního zásunu. Polotmavý silný ležák Syrové pivní dítě jsme uvařili s chmely Magnum a Uran.
Ibiškový Koloušek Svrchně kvašené světlé silné pivo. Velmi specifické pivo s vůní banánů a hřebíčku, jemnou kyselinkou, malou hořkostí a silným zákalem.
Klíčák Spodně kvašený polotmavý ležák. Lehké karamelové pivo s nižší hořkostí a dobrou pitelností, barva kaštanová jako v našem parku na Klíčově.
Svatomartinská hořká Světlý ležák. Speciální hořká várka ležáku se bude výborně hodit k našemu svatomartinskému menu.
Likvidátor Spodně kvašené světlé silné pivo. Silnější, plnější a hořčejší varianta našeho oblíbeného ležáku Beznoska, který přes dva měsíce zrál v našem sklepě.
Duch Vánoc Spodně kvašený ochucený světlý ležák. Do varného procesu jsme přidali vánoční koření, které nám připomene vůní i chutí Vánoce – hřebíček, pomerančovou kůru, skořici, badyán a další oblíbené vánoční vůně.
Už nebudou Svrchně kvašené tmavé silné pivo. Třináctkový stout jsme nacpali kakaem a třešněmi macerovanými v rumu. Před konzumací tohoto pivního dezertu doporučujeme nechat pivo pár minut při pokojové teplotě, jednotlivé chutě se pak nádherně rozvinou.
Čtvrtá vlna Svrchně kvašené silné, světlé pivo. Pivo jsme uvařili na počátku další koronavirové vlny. Tato pětkrát chmelená IPA ze zahraničních chmelů Enigma, Eclipse, Galaxy a Victoria Secret si vás získá výraznou hořkostí i chutí.
RoztoMilouš Svrchně kvašené světlé plné pivo. Nově vařená lehká NEIPA s nasládlou chutí a krásnou vůní ze chmelů Sabro a CItra.

Rok 2020

Beznoska Spodně kvašený světlý ležák. Stálý a nejprodávanější typ piva vařený u nás. Pivo bylo uvařeno ze dvou druhů sladu (plzeňského a mnichovského) a na chmelení byly použity tři druhy chmele.
Hejhula Spodně kvašené výčepní pivo. Hejhula je lehké výčepní pivo s nízkým obsahem alkoholu.
Klíčák Spodně kvašený polotmavý ležák. Lehké karamelové pivo s nižší hořkostí a dobrou pitelností, barva kaštanová jako v našem parku na Klíčově.
B-ejl Svrchně kvašené světlé silné pivo. Na přípravu tohoto speciálu jsme použili kombinaci zahraničních chmelů – Chalenger, Citra a Cascade, díky kterým pivo získalo silnější hořkost a jemně ovocné aroma po citrusech.
Patnácterák Svrchně kvašené světlé plné pivo. Silnější zimní varianta našeho Kolouška, tedy velmi specifické pivo s vůní banánů a hřebíčku a malou hořkostí. Pivo bývá standardně zakalené s vyšším řízem.
Sosáček Spodně kvašený světlý ležák. Poslední speciál vařený z čerstvého chmele ze sklizně 2019, konkrétně tato várka je ze Žateckého poloraného červeňáku, Žatecký region.
Maršál Malinovskij Svrchně kvašené silné pivo. Silný stout s malinami, ovesnými vločkami a laktózou. Velmi hutná kávová chuť s dojezdem kyselosti a vůně malin.
Uzený knír Spodně kvašený světlý ležák. K uvaření tohoto ležáku jsme použili nakuřovaný Bamberský slad, který dodává pivu velmi specifickou vůni a chuť po uzeném mase.
Igor Svrchně kvašený polotmavý speciál. Velmi silné pivo uvařené ze čtyř zahraničních chmelů, vyniká silným tělem s karamelovým dozvukem, citrusovou vůní a vysokou hořkostí.
Likvidátor Spodně kvašené světlé silné pivo. Silnější, plnější a hořčejší varianta našeho oblíbeného ležáku Beznoska, který přes dva měsíce zrál v našem sklepě.
Lepšopivo Svrchně kvašené silné pivo. Naše čtvrtá várka piva stylu New England India Pale ale, vyniká krásnou citrusovou vůní (chmely Lemondrop, Citra, Galaxy), silným zákalem (ovesné vločky, pšeničný slad), plnou sladší chutí (laktóza) a jemně narůžovělou barvou (ibišek).
Pacific Queen Svrchně kvašené polotmavé silné pivo. Jednovárkový speciál z netradičních chmelů Pacific Gem a African queen. Oba tyto pro nás nové chmely mají vyšší obsah alpha a beta kyselin, což dodává tomuto speciálu zajímavou hořkost a kořeněné aroma.
Valentýnský zabiják Svrchně kvašené silné ochucené pivo. Silný stout s louhovanými višněmi, do varu přidanými ovesnými vločkami a laktózou. Velmi hutná kávová chuť s dojezdem kyselosti a vůně višní.
Rakeťák Svrchně kvašené silné pivo. American IPA vařená ze chmelů Apollo, Challenger a African Queen, krásně citrusově voňavé s plným tělem.
Polotmavý Bock Spodně kvašené polotmavé silné pivo. Silnější pivo ležáckého typu leželo ve sklepě přes 10 týdnů, vyniká plným tělem, barvou na rozmezí polotmavého a tmavého piva, hořkost piva je nižší.
Chmelová devítka Spodně kvašené světlé výčepní pivo. Velmi lehké, více chmelené (na výčepní pivo) a málo alkoholické pivo.
Rybízový Koloušek Svrchně kvašené světlé plné pivo. Velmi specifické pivo s vůní banánů, rybízu a hřebíčku a malou hořkostí. Speciální várka s přídavkem černého rybízu, pivo je standardně zakalené s vyšším řízem a růžovou barvou.
Lončák Svrchně kvašené silné pivo. Tuto speciální várku ejlu jsme vařili společně s pivovarem Lončák, pivo je výrazně hořké a příjemně voňavé po citrusech a třešních.
Čertik Bertik Spodně kvašený tmavý ležák. Tento speciálek vyniká praženou a plnou chutí se silnějším tělem.
Vídeňák Spodně kvašený světlý ležák. Na jeho vaření jsme použili vídeňský slad a jiné chmelení oproti ležáku Beznoska. Tento ležák je tedy jemnější, méně hořký, ale více voňavější.
ResPivátor Svrchně kvašené světlé silné pivo. Speciální várka ovesné IPA s chmely African Queen a Victoria Secret pro lepší časy doma u televize :-).
ImunIPA Svrchně kvašené světlé silné pivo. Speciální várka IPA s chmely Galaxy a Citra, jemně zakalená a krásně voňavá po citrusech na zlepšení imunity. Kooperační várka vařená s kočovným pivovarem Zbirožák.
PiVínko Svrchně kvašené polotmavé silné pivo. Ejlík jsme vařili metodou “single hop” (jeden chmel) chmelem Nelson Sauvin. Ten dodal pivu zajímavé vinné aroma a chuť.
krIPL Spodně kvašený světlý ležák. Pivo vařené na styl piva IPL, tedy spodně kvašené pivo vařené jako klasický český ležák, ve kterém jsme ovšem místo českých chmelů použili světové aromatické chmely (konkrétně Amarillo a Apollo).
Výroční Klíčák Spodně kvašené polotmavé silné pivo. Pivo vařené k našemu 7. výročí otevření pivovaru. Jedná se o plné polotmavé pivo plzeňského typu.
Záchranář Svrchně kvašené plné pivo. Speciální várka slabšího ejlu s kandovanými kousky citronu a pomeranče. Pivo vyniká žluto-oranžovou barvou, krásně pomenčovo-citrónovým aroma a zajímavou trpkou hořkostí po citrusech.
Nachmelený Brouček Spodně kvašený světlý ležák. Pivo vaříme společně s restaurací U Broučka v Milevsku, podobná varianta naší klasické dvanáctky Beznosky.
Cykloejl Svrchně kvašené výčepní pivo. Tento lehký ejlík je světlý, na vůni citrusový, s nižším obsahem alkoholu a středním řízem. Ejlík je tedy stavěn jako lehký a pitelný do horkých dnů.
TRUMPetista Svrchně kvašené světlé silné pivo. Silná, blonďatá a hořká AIPA uvařená kombinací amerických chmelů s krásnou citrusovou vůní.
Tekutý chléb Svrchně kvašené polotmavé silné pivo. První pivo vařené se žitným sladem a českým chmelem Saturn, které vyniká chlebovým tělem a zajímavou vůní po novém chmelu.
Ibiškový Koloušek Svrchně kvašené světlé silné pivo. Velmi specifické pivo s vůní banánů, ibišku, hřebíčku a malou hořkostí. Speciální várka s přídavkem ibišku, pivo je standardně zakalené s vyšším řízem a růžovou barvou.
Český KrIPL Spodně kvašený světlý ležák. Speciální várka typu India Pale lager chmelená za studena novou českou chmelovou odrůdou Uran. Pivo je více aromatické než klasický ležák a více hořké.
Meduňkové Lepšopivo Svrchně kvašené silné pivo. Naše nová várka piva stylu New England India Pale ale, vyniká krásnou citrusovou vůní (chmely Lemondrop, Citra, Galaxy), silným zákalem (ovesné vločky, pšeničný slad), plnou sladší chutí (laktóza) a voní po meduňce.
Bezový Cykloejl Svrchně kvašené výčepní pivo. Speciální várka uvařená s bezovým květem. Tento lehký ejlík je světlý, na vůni citrusový a bezový, s nižším obsahem alkoholu a středním řízem.
Motýle Spodně kvašené výčepní pivo. Naše zatím nejslabší uvařené pivo, lehká osmička s přídavkem chmelových puků. Tělo je prázdnější a hořkost vyšší, takže krásně osvěží do parných dnů.
Summer Blondie Svrchně kvašené světlé silné pivo. Speciální várka Double dryhop IPA vařená ve spolupráci s kočovným pivovarem Klímovar. Krásně citrusově ovocná světlá hořká IPA se silnější hořkostí.
Prosecký Jiřík Spodně kvašený světlý ležák. Speciální várka typu India Pale lager chmelená českými chmely a zároveň chemelem Citra. Pivo je více aromatické než klasický ležák i více hořké.
Wakatu ejl Svrchně kvašené světlé silné pivo. Na přípravu tohoto speciálu jsme použili kombinaci zahraničních chmelů – Wakatu, Nugget a Apollo, díky kterým pivo získalo silnější hořkost a jemně ovocné aroma po citrusech.
Borůvkový Koloušek Svrchně kvašené světlé plné pivo. Velmi specifické pivo s vůní banánů, borůvek a hřebíčku a malou hořkostí. Speciální várka s přídavkem borůvek, pivo je standardně zakalené s vyšším řízem a růžovou barvou.
Holiejl Svrchně kvašené silné pivo. Nový prázdninový ejl vařený s bezovým květem, chmelem simcoe a laktózou. Pivo je to sladší, hezky voňavé a plné.
Jantarový granát Svrchně kvašené polotmavé silné pivo. Speciální várka polotmavé IPA vařená pro pivnici U Broučka v Milevsku.
Witbier Svrchně kvašené světlé plné pivo. Velmi specifické pivo s přídavkem pomerančové kůry a koriandru, krásně kalné a aromatické po banánech, koriandru a pomerančích. Společná várka s pivovarem Klímovar vařená u nás v pivovaru.
Levandulový Cykloejl Svrchně kvašené výčepní pivo. Speciální várka uvařená s levandulí. Tento lehký ejlík je světlý, na vůni citrusový a levandulový, s nižším obsahem alkoholu a středním řízem.
Pán Prstenců Svrchně kvašené světlé plné pivo. Speciální várka světlého svrchně kvašeného piva na styl piva Kolsch vařená s létajícím pivovarem Zbirožák. Hodně světlé pivo, citrusově voňavé a jemně hořké.
Ležák Lončák Spodně kvašený světlý ležák. Speciální várka ležáku uvařená společně s pivovarem Lončák, na chmelení jsme použili české odrůdy Premiant a Saturn.
Sosáček Spodně kvašený světlý ležák. První várka uvařená z čerstvého chmele ze sklizně 2020, konkrétně tato várka je ze Žateckého poloraného červeňáku, žatecký region. 
Eldorádo Svrchně kvašené polotmavé silné pivo. Další speciální várka IPA, tentokrát v polotmavé silnější variantě s chmely Eldorádo, Topaz a Apollo. Příjemně karamelové a hořké pivo.
Podzimní Koloušek Svrchně kvašené polotmavé silné pivo. Velmi specifické pivo s vůní banánů, rybízu a hřebíčku a malou hořkostí. Speciální várka s karamelovým sladem, plnější a karamelovou chutí.
KrIPL ze zeleného chmele Spodně kvašený světlý ležák. Speciální várka typu India Pale lager chmelená českými chmely Saturn a zeleným chmelem žatecký poloraný červěňák. Pivo je více aromatické než klasický ležák i více hořké.
Kafař Svrchně kvašené tmavé silné pivo. Tmavé pivo vařeno na způsob anglického stoutu, ve kterém vyniká chuť praženého ječmene. Pivo je charakteristické velmi tmavou barvou, na chuti je cítit káva nebo čokoláda, říz je nižší.
Prosecký masakr Svrchně kvašené světlé plné pivo. Při vaření tohoto pálivého piva jsme použili 100 ks chilli papriček, pálivost se na chuti při pití tohoto piva postupně rozvíjí.
Druhá vlna Svrchně kvašené svetlé silné pivo. Speciálně 5x chmelená IPA uvařená na přežití těžkého období druhé vlny viru u nás.
Jiříkův KrIPL Spodně kvašený světlý ležák. Kooperační várka typu India Pale lager s létajícím pivovarem Prosecký Jiřík chmelená českým chmelem Premiant a americkým chmelem Citra. Pivo je více aromatické než klasický ležák i více hořké.
Duch Vánoc Spodně kvašený ochucený světlý ležák. Do varného procesu jsme přidali vánoční koření, které nám připomene vůní i chutí Vánoce – hřebíček, pomerančová kůra, skořici, badyán a další oblíbené vánoční vůně.
Zázvorový ejl Svrchně kvašené ochucené plné pivo. Zimní varianta ejlu se zázvorem, zajímavě pálivá chuť s příjemnou vůní zázvoru.
Domácí pohoda Spodně kvašené světlé silné pivo. O trochu silnější a navoněný ležák s aromatickými chmely vařený s létajícím pivovarem Prosecký Jiřík.
Lokdown Spodně kvašené světlé silné pivo. Silnější a voňavější IPL uvařená ve spolupráci s pivovarem Zbirožák.

Rok 2019

Beznoska Spodně kvašený světlý ležák. Stálý a nejprodávanější typ piva vařený u nás. Pivo bylo uvařeno ze dvou druhů sladu (plzeňského a mnichovského) a na chmelení byly použity tři druhy chmele.
MagBez Spodně kvašený světlý speciál. Pivo na styl ležáku s velmi hořkým dozníváním vytvořené chmelem magnum, který pochází z Německa.
Chmelová devítka Spodně kvašené výčepní pivo. Velmi lehké, více chmelené (na výčepní pivo) a málo alkoholické pivo.
Žatecký Sosáček Spodně kvašený světlý ležák. Speciál vařený z čerstvého žateckého chmele, který dodává pivu speciální kořeněné aroma.
Azanox ejl Svrchně kvašený polotmavý speciál. Velmi hořký ejl ze chmelů Azacca a Equinox.
Vltavan Svrchně kvašený světlý ležák. Velmi aromatický ejl se střední hořkostí.
Pražská kavárna Svrchně kvašený tmavý speciál. Pivo uvařené společně s dovozcem a pražírnou kávy Mamacoffee. Do piva byla studenou cestou přidána brazilská káva, která s barvícím sladem vytváří plnou praženou chuť piva.
Oompa Loompa Svrchně kvašený tmavý speciál. Velmi speciální tmavé pivo, při jeho vaření jsme přidávali kakao z Ekvádoru (včetně celých kakaových bobů naložených v rumu) a spoustu malin, prostě čoko-malinová bomba. Bylo uvařeno s kooperací létajícího pivovaru Crazy Clown, podávané s brownies. Zrálo rok v našem sklepě.
Duch Vánoc Spodně kvašený světlý ležák. Do varného procesu jsme přidali vánoční koření, které nám připomene vůní i chutí Vánoce – hřebíček, pomerančovou kůru, skořici, badyán a jiné.
B-ejl Svrchně kvašené světlé silné pivo. Na přípravu tohoto speciálu jsme použili kombinaci zahraničních chmelů – Chalenger, Citra a Cascade, díky kterým pivo získalo silnější hořkost a jemně ovocné aroma po citrusech.
Patnácterák Svrchně kvašené světlé plné pivo. Silnější zimní varianta našeho Kolouška, tedy velmi specifické pivo s vůní banánů a hřebíčku a malou hořkostí. Pivo bývá standardně zakalené s vyšším řízem.
Prosecký masakr Svrchně kvašené světlé plné pivo. Při vaření tohoto pálivého piva jsme použili 100 ks chilli papriček, pálivost samotného piva je postupně se rozvíjející.
Klíčovský kulaťák Spodně kvašené silné pivo. Silné polotmavé pivo vyniká plným karamelovým tělem.
Valentýnský Patnácterák Svrchně kvašené světlé plné pivo. Růžová a silnější zimní varianta našeho Kolouška, tedy velmi specifické pivo s vůní banánů a hřebíčku a malou hořkostí. Pivo bývá standardně zakalené s vyšším řízem.
Čertik Bertik Spodně kvašený tmavý speciál. Tento speciálek vyniká praženou a plnou chutí se silnějším tělem.
Hejhula Spodně kvašené výčepní pivo. Hejhula je lehké výčepní pivo s nízkým obsahem alkoholu.
Lepšopivo Svrchně kvašené silné pivo. Naše první várka piva stylu New England India Pale ale, vyniká krásnou citrusovou vůní (chmely Lemondrop, Citra, Victoria Secret), silným zákalem (ovesné vločky, pšeničný slad), plnou sladší chutí (laktóza).
Vídeňák Spodně kvašený světlý ležák. Na jeho vaření jsme použili vídeňský slad a jiné chmelení oproti ležáku Beznoska. Tento ležák je tedy jemnější, méně hořký, ale více voňavější.
Klíčák Spodně kvašený polotmavý ležák. Lehké karamelové pivo s nižší hořkostí a dobrou pitelností, barva kaštanová jako v našem parku na Klíčově.
Igor Svrchně kvašený polotmavý speciál. Velmi silné pivo uvařené ze čtyř zahraničních chmelů, vyniká silným tělem s karamelovým dozvukem, citrusovou vůní a vysokou hořkostí.
Koloušek Svrchně kvašené světlé výčepní pivo. Velmi specifické pivo s vůní banánů a hřebíčku a malou hořkostí. Pivo bývá standardně zakalené s vyšším řízem.
Pes nahoře bez Svrchně kvašené plné pivo. Belgický typ ejlu s výraznými chmely Victoria secret a Galaxy. Pivo se silnější hořkostí a příjemnou ovocnou vůní.
Cykloejl Svrchně kvašené výčepní pivo. Tento lehký ejlík je světlý, na vůni citrusový, s nižším obsahem alkoholu a středním řízem. Ejlík je tedy stavěn jako lehký a pitelný do horkých dnů.
Likvidátor Spodně kvašené světlé silné pivo. Silnější, plnější a hořčejší (Magnum, chmelové puky ŽPČ) varianta našeho oblíbeného ležáku Beznoska, který přes dva měsíce zrál ve sklepě.
Káča Spodně kvašený polotmavý ležák. Lehké karamelové pivo s nižší hořkostí a dobrou pitelností, barva jemně polotmavá (méně tmavé pivo než náš klasický polotmavý Klíčák).
Mangový Cykloejl Svrchně kvašené výčepní pivo. Tento lehký ejlík je světlý, na vůni citrusový, s nižším obsahem alkoholu a středním řízem. Do této várky Cykloejla jsme přidali rozmixované mango, které dodalo pivu ještě zajímavější aroma.
Kafař Svrchně kvašený tmavý speciál. Tmavé pivo vařeno na způsob anglického stoutu, ve kterém vyniká chuť praženého ječmene. Pivo je charakteristické velmi tmavou barvou, na chuti je cítit káva nebo čokoláda, říz je nižší. Speciální várka s přidanou laktózou a ovesnými vločkami, které dodaly pivu plnost a zjemnily jeho drsnost.
Motýle Spodně kvašené výčepní pivo. Naše zatím nejslabší uvařené pivo, lehká osmička s přídavkem chmelových puků. Tělo je prázdnější a hořkost vyšší, takže krásně osvěží do parných dnů.
Antidepresivo Svrchně kvašené plné pivo. Speciální várka ejlíku s přidanou čerstvou meduňkou, z piva se krásně provoní a na chuti je jemně nakyslá.
Klímovar Svrchně kvašené plné pivo. Tuto speciální várku ejlu jsme vařili s rodinou Klímových, kteří vaří pivo zatím jen v domácím prostředí. Společný recept je hezky citrusově voňavý a celkově vyvážený.
Bezový Koloušek Svrchně kvašené světlé výčepní pivo. Velmi specifické pivo s vůní banánů a hřebíčku a malou hořkostí. Pivo bývá standardně zakalené s vyšším řízem. Do varu jsme přidali květy bezu.
Citrónový Cykloejl Svrchně kvašené výčepní pivo. Speciální várka uvařená s přídavkem citrónové trávy. Tento lehký ejlík je světlý, na vůni citrusový, s nižším obsahem alkoholu a středním řízem. Ejlík je tedy stavěn jako lehký a pitelný do horkých dnů.
Uzený knír Spodně kvašený světlý ležák. K uvaření tohoto ležáku jsme použili nakuřovaný Bamberský slad, který dodává pivu velmi specifickou vůni a chuť po uzeném mase.
3 citrónky Svrchně kvašené plné pivo. Tuto speciální várku ejlu jsme vařili s chmelem Citra, pomerančovou a citrónovou kůrou.
Candát Svrchně kvašené silné pivo. Tuto speciální várku ejlu jsme vařili společně s domovarným pivovarem Candát, pivo je krásně citrusově voňavé, hořké a plné.
Výroční Klíčák Spodně kvašený tmavý speciál. Pivo vařené k našemu 24. výročí otevření restaurace. Jedná se o plné polotmavé pivo plzeňského typu.
Bezový Cykloejl Svrchně kvašené výčepní pivo. Speciální várka uvařená s přídavkem bezového květu. Tento lehký ejlík je světlý, na vůni citrusový, s nižším obsahem alkoholu a středním řízem. Ejlík je tedy stavěn jako lehký a pitelný do horkých dnů.
Ztopořovač Svrchně kvašené plné pivo. Speciální várka světlého ejlu s přidaným kotvičníkem. Tato bylina se používá pro zlepšení mužské erekce a libida, a dodává pivu i zajímavé bylinné aroma.
Rybízový Koloušek Svrchně kvašené světlé výčepní pivo. Velmi specifické pivo s vůní banánů, rybízu a hřebíčku a malou hořkostí. Speciální várka s přídavkem černého rybízu, pivo je standardně zakalené s vyšším řízem a růžovou barvou.
Lončák Svrchně kvašené silné pivo. Tuto speciální várku ejlu jsme vařili společně s  pivovarem Lončák, pivo je výrazně hořké a příjemně voňavé po citrusech a třešních.
Rozinkový Cykloejl Svrchně kvašené výčepní pivo. Speciální várka uvařená s přídavkem rozinek. Tento lehký ejlík je světlý, na vůni citrusový, s nižším obsahem alkoholu a středním řízem.
Vitalový Sosáček Spodně kvašený světlý ležák. Speciál vařený z čerstvého chmele ze sklizně 2019, konkrétně tato várka je z odrůdy s názvem Vital, žatecký region.
Zázvorový ejl Svrchně kvašené světlé plné pivo. Středně hořký ejlík, do kterého jsme přidali čerstvý zázvor, po kterém je pivo jemně pálivé a krásně voňavé.
TRUMPetista Svrchně kvašené světlé silné pivo. Silná, blonďatá a hořká APA s kombinací zahraničních chmelů – Eukanot, Eureka a Galaxy s krásnou citrusovou vůní.
Svatomartinský speciál Spodně kvašené silné pivo. Speciál vařený z čerstvého chmele ze sklizně 2019, hořčejší a plnější než předchozí pivo Sosáček, ideální pivo ke svatomartinské huse.
Kašmírák Svrchně kvašené světlé plné pivo. Středně hořký ejlík z nové odrůdy chmele Cashmere (USA), který je lehce voňavý po citrusech, bylinkách a melounu.
Sosáček Spodně kvašený světlý ležák. Poslední speciál vařený z čerstvého chmele ze sklizně 2019, konkrétně tato várka je ze Žateckého poloraného červeňáku, Žatecký region.
Vánoční ležák Spodně kvašený ochucený světlý ležák. Do varného procesu jsme přidali vánoční koření, které nám připomene vůní i chutí Vánoce – hřebíček, pomerančová a citrónová kůra, skořici a badyán.
Maršál Malinovskij Svrchně kvašené silné pivo. Silný stout s malinami, ovesnými vločkami a laktózou. Velmi hutná kávová chuť s dojezdem kyselosti a vůně malin.

Rok 2018

Beznoska Spodně kvašený světlý ležák. Stálý a nejprodávanější typ piva vařený u nás. Pivo bylo uvařeno ze dvou druhů sladu (plzeňského a mnichovského) a na chmelení byly použity tři druhy chmele.
Oompa Loompa Svrchně kvašený tmavý speciál. Velmi speciální tmavé pivo, při jeho vaření jsme přidávali kakao z Ekvádoru (včetně celých kakaových bobů naložených v rumu) a spoustu malin, prostě čoko-malinová bomba. Bylo uvařeno s kooperací létajícího pivovaru Crazy Clown, podávané s brownies.
Bejl Svrchně kvašený světlý speciál. Na přípravu tohoto speciálu jsme použili kombinaci zahraničních chmelů – magnum, citra a cascade, díky kterým pivo získalo silnější hořkost a jemně ovocné aroma po citrusech.
Hejhula Spodně kvašené světlé výčepní pivo. Je to lehčí varianta našeho ležáku, s tím souvisí i nižší obsah alkoholu. Připraveno z benešovského sladu, chmeleno třemi druhy chmele.
Černý pátek Spodně kvašený tmavý speciál. Pivo s temnou barvou jsme nechali dlouho uležet v našem sklepě, chuť je plná, karamelová a sladší.
Novoroční ejl Svrchně kvašený světlý speciál. Plný ejlík vařený z více druhů zahraničních chmelů, čímž je výrazně hořký a voňavý.
Citroejl Svrchně kvašený světlý ležák. Středně hořký ejlík vařený s citronovou trávou, čímž je pivo velmi aromatické po citrusech.
MagBez Spodně kvašený světlý speciál. Pivo na styl ležáku s velmi hořkým dozníváním vytvořené chmelem magnum, který pochází z Německa.
Zázvorový ejl Svrchně kvašený světlý ležák. Středně hořký ejlík, do kterého jsme přidali čerstvý zázvor, po kterém je pivo jemně pálivé a krásně voňavé.
Klíčák Spodně kvašený polotmavý ležák. Lehké karamelové pivo s nižší hořkostí a dobrou pitelností, barva kaštanová jako v našem parku na Klíčově.
Likvidátor Spodně kvašený světlý speciál. Silnější, plnější a hořčí varianta našeho oblíbeného ležáku Beznoska, který přes dva měsíce zrál v našem sklepě.
Melonejl Svrchně kvašený světlý ležák. Speciální ejlík vařený z německého chmele melon, který dává pivu speciální ovocnou hořkost.
Koloušek Svrchně kvašené světlé výčepní pivo. Velmi specifické pivo s vůní banánů a hřebíčku a malou hořkostí. Pivo bývá standardně zakalené s vyšším řízem.
Vídeňák Spodně kvašený světlý ležák. Na jeho vaření jsme použili vídeňský slad a jiné chmelení oproti ležáku Beznoska. Tento ležák je tedy jemnější, méně hořký, ale více voňavější.
Uzený knír Spodně kvašený světlý ležák. K uvaření tohoto ležáku jsme použili nakuřovaný bamberský slad, který dodává pivu velmi specifickou vůni a chuť po uzeném mase.
Kokino stout Svrchně kvašené speciální tmavé pivo. Tmavé těžké pivo, do kterého jsme přidali ekvádorské kakao, vyniká tóny po čokoládě a kávě, perlivost piva je nižší.
Chmelová devítka Spodně kvašené výčepní pivo. Velmi lehké, více chmelené (na výčepní pivo) a málo alkoholické pivo.
Prosecký masakr Svrchně kvašený pálivý ležák. Při vaření tohoto speciálního piva jsme použili 100 ks chilli papriček, pálivost samotného piva je postupně se rozvíjející.
Gargamel Svrchně kvašený polotmavý speciál. Hutnější a sladší ejl vařený ze chmelů galena a amarilllo. Na vůni je cítit ovoce, především jádra třešní (amarillo chmel).
Cykloejl Svrchně kvašené výčepní pivo. Tento lehký ejlík je světlý, na vůni citrusový, s nižším obsahem alkoholu a středním řízem. Ejlík je tedy stavěn jako lehký a pitelný do horkých dnů.
Čertik Bertik Spodně kvašený tmavý speciál. Tento speciálek vyniká praženou a plnou chutí se silnějším tělem.
Azacca ejl Svrchně kvašený světlý ležák. Jednochmelový ejl vařený z americké odrůdy Azacca, pojmenované po haitském bohu úrody. Pivo není tak voňavé a citrusové jako naše ostatní ejly, zato více hořké.
Bezový Koloušek Svrchně kvašený světlý ležák. Speciální várka, kterou jsme vařili s bezovým květem. Velmi specifické pivo s vůní banánů, bezu a hřebíčku, hořkost piva je nižší. Pivo bývá zakalené s vyšším řízem.
Citronový Cykloejl Svrchně kvašené výčepní pivo. Speciální várka uvařená s přídavkem citronové trávy. Tento lehký ejlík je světlý, na vůni citrusový, s nižším obsahem alkoholu a středním řízem. Ejlík je tedy stavěn jako lehký a pitelný do horkých dnů.
CTRL+X Svrchně kvašený světlý ležák. Speciální dvouchmelová várka – Equinox a Galaxy. Ejlík je světlý, výrazně hořký a příjemně citrusově voňavý.
Noname ejl Svrchně kvašený světlý ležák. Speciální dvouchmelová várka – Equinox a Amarillo. Ejlík je světlý, výrazně hořký a příjemně citrusovovo-třešňovo voňavý.
Bishopovo bodnutí Spodně kvašený polotmavý speciál. Speciální pivo uvařené s lesním medem, který pivu dodává jemné aroma a příjemný dozvuk.
Výroční ležák Spodně kvašený světlý ležák. Speciální várka ležáku uvařená na oslavu 23 let Školičky. Na poslední chmelení byl použit žatecký poloraný červeňák ve formě chmelových puků. Speciál je více aromatický a hořčejší než klasický Beznoska.
1/10 Svrchně kvašený světlý ležák. Světlý ejlík ze chmelů Azacca a Equinox, které pivu dodaly lehce citrusovou chuť a vyšší hořkost. Název piva odvozen od projektu 1/10, zabývající se zastavováním řidičů u dopravních nehod.
Růžový panter Svrchně kvašený světlý ležák. Ejlík vařený s ibiškovým květem, který dodal pivu krásnou růžovou barvu a jemně nakyslou chuť.
Žatecký Sosáček Spodně kvašený světlý ležák. Speciál vařený z čerstvého žateckého chmele, který dodává pivu speciální kořeněné aroma.
Igor Svrchně kvašený polotmavý speciál. Velmi silné pivo uvařené ze čtyř zahraničních chmelů, vyniká silným tělem s karamelovým dozvukem, citrusovou vůní a vysokou hořkostí.
Zázvorový ejl Svrchně kvašený světlý ležák. Středně hořký ejlík, do kterého jsme přidali čerstvý zázvor. Pivo je po něm jemně pálivé a krásně voňavé.
Azanox ejl Svrchně kvašený polotmavý speciál. Velmi hořký ejl ze chmelů Azacca a Equinox.
Vltavan Svrchně kvašený světlý ležák. Velmi aromatický ejl se střední hořkostí.
Pražská kavárna Svrchně kvašený tmavý speciál. Pivo uvařené společně s dovozcem a pražírnou kávy Mamacoffee. Do piva byla studenou cestou přidána brazilská káva, která s barvícím sladem vytváří plnou praženou chuť piva.
Duch Vánoc Spodně kvašený světlý ležák. Do varného procesu jsme přidali vánoční koření, které nám připomene vůní i chutí Vánoce – hřebíček, pomerančovou kůru, skořici, badyán a jiné.

Rok 2017

Beznoska Spodně kvašený světlý ležák. Stálý a nejprodávanější typ piva vařený u nás. Pivo bylo uvařeno ze dvou druhů sladu (plzeňského a mnichovského) a na chmelení byly použity tři druhy chmele.
Koloušek Velké množství použitého pšeničného sladu dodává pivu zákal, na vůni je cítit náznak banánů a hřebíčku. Pivo se vyznačuje nižší hořkostí a vyšším řízem.
Bejl Svrchně kvašený světlý speciál. Na přípravu tohoto speciálu jsme použili kombinaci zahraničních chmelů – Challanger, Citra a Cascade, díky kterým pivo získalo silnější hořkost a jemně ovocné aroma po citrusech.
Kafař Svrchně kvašený tmavý speciál. Tmavé pivo vařeno na způsob anglického stoutu, ve kterém vyniká chuť praženého ječmene. Pivo je charakteristické velmi tmavou barvou, na chuti je cítit káva nebo čokoláda, říz je nižší.
Uzený knír Spodně kvašený polotmavý ležák. K uvaření tohoto ležáku jsme použili nakuřovaný bamberský slad, který dodává pivu velmi specifickou vůni a chuť po uzeném mase.
MagBez Spodně kvašený světlý speciál. Pivo na styl ležáku s velmi hořkým dozníváním vytvořené chmelem Magnum, který pochází z Německa.
Klíčák Spodně kvašený polotmavý ležák. Lehké karamelové pivo s nižší hořkostí a dobrou pitelností, barva kaštanová jako v našem parku na Klíčově.
Hejhula Spodně kvašené světlé výčepní pivo. Je to lehčí varianta našeho ležáku, s tím souvisí i nižší obsah alkoholu. Připraveno z benešovského sladu, chmeleno třemi druhy chmele.
Mandarína ejl Svrchně kvašený polotmavý ležák. Na přípravu tohoto ejlu jsme použili německý chmel Mandarína, který dodává pivu zajímavou vůni, připomínající kůru mandarinek.
Likvidátor Spodně kvašený světlý speciál. Silnější, plnější a hořčí varianta našeho oblíbeného ležáku Beznoska. Pivo s jemným chmelením, které zrálo přes dva měsíce v našem sklepě.
Equinox ejl Svrchně kvašený světlý speciál s americkým chmelem equinox, který pivu dodává ovocnou chuť s aroma.
Vídeňák Spodně kvašený světlý ležák. Na jeho vaření jsme použili vídeňský slad a jiné chmelení oproti ležáku Beznoska. Tento ležák je tedy jemnější, méně hořký, ale více voňavější.
Čertik Bertik Spodně kvašený tmavý ležák. Tento speciálek vyniká praženou a plnou chutí se silnějším tělem.
Tropic ejl Svrchně kvašený světlý ležák. Hořký ejl s výraznou tropickou vůní dodanou chmelem Galaxy.
Cykloejl Svrchně kvašené výčepní pivo. Tento lehký ejlík je světlý, na vůni citrusový, s nižším obsahem alkoholu a středním řízem. Ejlík je tedy stavěn jako lehký a pitelný do horkých dnů.
Chmelová devítka Spodně kvašené výčepní pivo. Velmi lehké, více chmelené (na výčepní pivo) a málo alkoholické pivo.
Vysočanská estakáda Svrchně kvašený světlý ležák. Ejlík připravený na chmelech Galena a Cascade s citrusovou vůní a nazvaný podle silnice, která vede okolo nás z Proseka do Vysočan a která se už skoro rok opravuje.
Bezový Koloušek Svrchně kvašený světlý ležák. Speciální várka, kterou jsme vařili s bezovým květem. Velmi specifické pivo s vůní banánů, bezu a hřebíčku, hořkost piva je nižší. Pivo bývá zakalené s vyšším řízem.
Citronový Cykloejl Svrchně kvašené výčepní pivo. Tento ejlík je světlý, lehce kalný, do varu jsme přidali citronovou trávu. Kombinace citronové trávy, kvasnic z USA a chmelu citra dodává pivu speciální citrusové aroma.
Růže z Texasu Svrchně kvašený světlý ležák. Speciální várka uvařená ze dvou druhů texaských chmelů  – Willamette a Amarillo. Aroma piva je květinovo-citrusovo-jahodové, hořkost střední a říz nižší.
Tmavý Koloušek Svrchně kvašený tmavý speciál. Temnější varianta našeho Kolouška, na chuti a vůni jsou cítit banány, karamel a hřebíček.
Hurikán Harvey Tmavá varianta lehkého ejlu, velmi výrazná hořkost (chmely equinox a amarillo) a lehce květinovo-citrusové aroma.
Bishopovo bodnutí Polotmavý medový speciál. Speciální várka polotmavého ležáku s přídavkem lesního medu od včelaře Bishopa.
Citramarillo ejl Plná polotmavá varianta ejlu, vařeno z oblíbených chmelů citra (citrusové aroma) a amarillo (vůně podobná peckám třešní).
Cittový Sosáček Spodně kvašený světlý ležák. Výroční speciál vařený ze zeleného chmele (chmel se nijak neupravuje, vaří se z něj rovnou za čerstva), který dodává pivu velmi zajímavé kořeněné aroma.
Gladiátor ejl Svrchně kvašený světlý speciál. Podzimní ejlík z více druhů chmelů, použili jsme chmely galena, willamette a equinox. Pivo se vyznačuje osobitou hořkostí a citrusovou vůní.
Oompa Loompa Svrchně kvašený tmavý speciál. Velmi speciální tmavé pivo, při jeho vaření jsme přidávali kakao z Ekvádoru (včetně celých kakaových bobů naložených v rumu) a spoustu malin, prostě čoko-malinová bomba. Bylo uvařeno s kooperací létajícího pivovaru Crazy Clown, podávané s brownies.
Černý pátek Spodně kvašený tmavý speciál. Pivo s temnou barvou jsme nechali dlouho uležet v našem sklepě, chuť je plná, karamelová a sladší.
Vánoční speciál Spodně kvašený světlý speciál. Do varu jsme přidali med a speciální směs koření na svařené víno, pivu tato kombinace dodala vánoční aroma a jemně pálivý dozvuk v chuti.
Zázvorový ejl Svrchně kvašený světlý ležák. Středně hořký ejlík, do kterého jsme přidali čerstvý zázvor. Pivo je po něm jemně pálivé a krásně voňavé.
Denali ejl Svrchně kvašený polotmavý ležák. Jednochmelový ejl z nové americké odrůdy Denali, jinak nazývané Nuggetzilla, je příjemně voňavý po ananasu a citrusech.

Rok 2016

Beznoska Spodně kvašený světlý ležák. Stálý a nejprodávanější typ piva vařený u nás. Pivo bylo uvařeno ze dvou druhů benešovského sladu a na chmelení byly použity tři druhy žateckého chmele.
Koloušek Velké množství použitého pšeničného sladu dodává pivu zákal, na vůni je cítit náznak banánů a hřebíčku. Pivo se vyznačuje nižší hořkostí a vyšším řízem.
Bejl Svrchně kvašený světlý speciál. Na přípravu tohoto speciálu jsme použili kombinaci zahraničních chmelů – Challanger, Citra a Cascade, díky kterým pivo získalo silnější hořkost a jemně ovocné aroma po citrusech.
Kafař Svrchně kvašený tmavý speciál. Tmavé pivo vařeno na způsob anglického stoutu, ve kterém vyniká chuť praženého ječmene. Pivo je charakteristické velmi tmavou barvou, na chuti je cítit káva nebo čokoláda, říz je nižší.
Uzený knír Spodně kvašený polotmavý ležák. K uvaření tohoto ležáku jsme použili nakuřovaný bamberský slad, který dodává pivu velmi specifickou vůni a chuť po uzeném mase.
MagBez Spodně kvašený světlý speciál. Pivo na styl ležáku s velmi hořkým dozníváním vytvořené chmelem Magnum, který pochází z Německa.
Klíčák Spodně kvašený polotmavý ležák. Lehké karamelové pivo s nižší hořkostí a dobrou pitelností, barva kaštanová jako v našem parku na Klíčově.
Cittový Sosáček Spodně kvašený světlý ležák. Speciál vařený z čerstvého chmele z nedalekých Dřevčic, který dodává pivu speciální kořeněné aroma.
Výroční Klíčák Spodně kvašený polotmavý speciál. Dubnové (2016) speciální pivo, které vaříme na výročí otevření pivovaru, oslavili jsme třetí rok. Plné a karamelové pivo s jemnou hořkostí.
Hejhula Spodně kvašené světlé výčepní pivo. Je to lehčí varianta našeho ležáku, s tím souvisí i nižší obsah alkoholu. Připraveno z benešovského sladu, chmeleno třemi druhy žateckého chmele.
Vídeňák Spodně kvašený světlý ležák. Na jeho vaření jsme použili vídeňský slad a jiné chmelení oproti ležáku Beznoska. Tento ležák je tedy jemnější, méně hořký, ale více voňavější.
Citronový Cykloejl Svrchně kvašené výčepní pivo. Tento ejlík je světlý, lehce kalný, ve varu byla přidána citronová tráva. Kombinace citronové trávy, kvasnic z USA a chmelu Citra, dodává pivu speciální citrusové aroma.
Cykloejl Svrchně kvašené výčepní pivo. Tento lehký ejlík je světlý, na vůni ovocný, s nižším obsahem alkoholu a středním řízem. Ejlík je tedy stavěn jako lehký a pitelný do horkých dnů.
Bezinkový Cykloejl Svrchně kvašené výčepní pivo. Tento ejlík je světlý, lehce kalný, ve varu byl přidán květ z bezinek, který mu dodává jedinečnou vůni. Ejlík je stavěn jako lehký a pitelný, s nižším obsahem alkoholu.
Sedmý smysl Spodně kvašený polotmavý ležák. Lehké karamelové pivo s nižší hořkostí a dobrou pitelností. Speciálně vařeno pro naši spolupracující bar Sedmý smysl.
GamBez Svrchně kvašený polotmavý speciál. Speciální polotmavý ejlík je vařený ve spolupráci s restaurací Gambero Rosso, kam i toto pivo dodáváme. Pivo je charakteristické citrusovým aroma a načervenalou barvou.
Čertik Bertik Spodně kvašený tmavý speciál. Tento speciálek vyniká praženou a plnou chutí se silnějším tělem.
Chmelová devítka Spodně kvašené výčepní pivo. Velmi lehké, více chmelené (na výčepní pivo) a málo alkoholické pivo. Poprvé uvařeno na červnovou akci Chmelová devítka (Pivní pouť od Kolčavky po Beznosku).
Warrior ejl Svrchně kvašený tmavý speciál. Speciál vařený ze dvou druhů chmele, Warrior (US) a Golding (UK). První chmel je velmi hořký s mléčným aroma, druhý středně hořký s květinovým aroma.
Tmavý Koloušek Svrchně kvašený tmavý speciál. Temnější varianta našeho Kolouška, na chuti a vůni jsou cítit banány, karamel a hřebíček.
Belma Polotmavý svrchně kvašený ležák. Belma je zcela nová odrůda chmele, která pochází z Yakima Valley v USA. Aroma by mělo připomínat citrusové ovoce, nejvíce pomeranč. Hořkost chmele je vyšší.
Bravo ejl Svrchně kvašené světlý ležák. Jednochmelový ejlík z americké odrůdy Bravo, jež vyniká silnou hořkostí a jemným ovocným aroma.
Kaliforňan Svrchně kvašený světlý speciál. Tento speciál je chmelen Americkými chmely (za studena nový chmel Eldorádo) a kvašen kalifornskými kvasnicemi. Na vůni je cítit nádech ovoce, především jahod.
Likvidátor Spodně kvašený světlý speciál. Silnější, plnější a hořčí varianta našeho oblíbeného ležáku Beznoska, který přes dva měsíce zrál v našem sklepě.
Mandarína ejl Svrchně kvašený polotmavý ležák. Na přípravu tohoto ejlu jsme použili Německý chmel Mandarína, který dodává pivu zajímavou vůni, připomínající kůru mandarinek.

Roky 2013 – 2015

Hořkejl
Podzim Podzimní speciál s plnou chutí.
Vánoční speciál Polotmavý speciál.
Weizenbock Heller Weizenbock.
Výroční Likvidátor
Speciální edice našeho Likvidátora ke druhému výročí založení minipivovaru (v roce 2015).
American Pale Ale
Jantarový ale
Kaštanově zbarvený ejlík.
Májaejl Lehký májový ejlík, desítka.