*** Fotbalové EURO promítáme v naší restauraci ***

#pivosknirem s sebou

Níže naleznete aktuální nabídku piv v PET lahvích, pivo je v prodeji v provozní době naší restaurace.

Objem lahví je 1,5 litru (není-li uvedeno jinak, některé speciální druhy jsou v lahvích o objemu 1 litr), minimální trvanlivost piva je díky užití vhodné technologie minimálně 30 dní od naPETkování.

Aktuální nabídka piv s sebou

Beznoska světlá dvanáctka (1) 162,-
Spodně kvašený světlý ležák. Stálý a nejprodávanější typ piva vařený u nás. Pivo bylo uvařeno ze dvou druhů sladu (plzeňského a mnichovského) a na chmelení byly použity tři druhy žateckého chmele.
B-ejl čtrnáctkový ejl (1) 172,-
Svrchně kvašené světlé silné pivo. Na přípravu tohoto speciálu jsme použili kombinaci zahraničních chmelů – Challenger, Citra a Cascade, díky kterým pivo získalo silnější hořkost a jemně ovocné aroma po citrusech.
Kyselá malina sour desítka s malinami (1) 190,-
Svrchně kvašené světlé výčepní pivo. Naše další kyselé (sour) pivo s ještě větším množstvím ovoce (maliny a ostružiny). Pivo je krásně pitelné, nakyslé a hodně ovocné.
BezOpice ejl nízkoalholický ejl (1) 165,-
Svrchně kvašené nízkoalkoholické světlé pivo. Naše třetí nízkoalkoholické pivo (alkohol 0,5 % obj.) s chmely Gaia a Citra, po kterém se nemusíte bát sednout na kolo nebo i za volant.
Koloušek světlá pšeničná třináctka (1) 168,-
Svrchně kvašené světlé silné pivo. Velmi specifické pivo s vůní banánů a hřebíčku, malou hořkostí a silným zákalem.
BezOpice nízkoalholické pivo (1) 165,-
Svrchně kvašené nízkoalkoholické světlé pivo. Naše druhé nízkoalkoholické pivo (alkohol 0,5 % obj.) s chmely premiant a Boomerang, po kterém se nemusíte bát sednout na kolo nebo i za volant.
Hejhula světlá výčepní desítka (1) 156,-
Spodně kvašené světlé výčepní pivo. Hejhula je lehké výčepní pivo s nízkým obsahem alkoholu.

Omluvte prosím případnou nedostupnost některého z piv v případě, že se v daném dni vyprodá. Věříme, že si případně vyberete jiné. Děkujeme za pochopení.