#pivosknirem s sebou

Níže naleznete aktuální nabídku piv v PET lahvích, pivo je v prodeji v provozní době naší restaurace.

Objem lahví je 1,5 litru (není-li uvedeno jinak, některé speciální druhy jsou v lahvích o objemu 1 litr), minimální trvanlivost piva je díky užití vhodné technologie minimálně 30 dní od naPETkování.

Aktuální nabídka piv s sebou

Beznoska světlá dvanáctka (1) 153,-
Spodně kvašený světlý ležák. Stálý a nejprodávanější typ piva vařený u nás. Pivo bylo uvařeno ze dvou druhů sladu (plzeňského a mnichovského) a na chmelení byly použity tři druhy žateckého chmele.
B-ejl čtrnáctkový ejl (1) 165,-
Svrchně kvašené světlé silné pivo. Na přípravu tohoto speciálu jsme použili kombinaci zahraničních chmelů – Challenger, Citra a Cascade, díky kterým pivo získalo silnější hořkost a jemně ovocné aroma po citrusech. 
Kyselá malina sour desítka s malinami (1) 185,-
Svrchně kvašené světlé výčepní pivo. Naše první kyselé (sour) pivo s velkým množstvím ovoce (maliny a ostružiny). Pivo je krásně pitelné, nakyslé a hodně ovocné.
Bezový Cykloejl světlý desítkový ejlík (1) 156,-
Svrchně kvašené výčepní pivo. Tento lehký ejlík je světlý, na vůni bezovo-citrusový, s nižším obsahem alkoholu a středním řízem
Diktát Bruselu světlá witbírová třináctka (1) 162,-
Svrchně kvašené světlé silné pivo. Velmi specifické pivo s vůní banánů, rybízu a hřebíčku a malou hořkostí, navíc ve varu s přidaným koriandrem a pomerančovou kůrou.
Chmelová devítka světlá výčepní devítka (1) 147,-
Spodně kvašené světlé výčepní pivo. Velmi lehké, více chmelené (na výčepní pivo) a málo alkoholické pivo. 
krIPL světlá IPL dvanáctka (1) 159,-
Spodně kvašené světlý ležák. Speciální várka typu India Pale lager chmelená českými chmely a zároveň chemelem Uran a čerstvým chmelem ze Žatce. Pivo je více aromatické než klasický ležák i více hořké.
Klíčák polotmavá jedenáctka (1) 159,-
Spodně kvašený polotmavý ležák. Lehké karamelové pivo s nižší hořkostí a dobrou pitelností, barva kaštanová jako v našem parku na Klíčově.
LemPL světlá desítka IPL (1) 159,-
Spodně kvašené světlé výčepní pivo. Tato lehká várka IPL je poměrně hořká po chmelech Gaia a Ceres.

Omluvte prosím případnou nedostupnost některého z piv v případě, že se v daném dni vyprodá. Věříme, že si případně vyberete jiné. Děkujeme za pochopení.