#pivosknirem s sebou

Níže naleznete aktuální nabídku piv v PET lahvích, pivo je v prodeji v provozní době naší restaurace.

Objem lahví je 1,5 litru, minimální trvanlivost piva je díky užití vhodné technologie 30 dní od naPETkování.

Aktuální nabídka piv s sebou

Beznoska světlá dvanáctka (1) 129,-
Spodně kvašený světlý ležák. Stálý a nejprodávanější typ piva vařený u nás. Pivo bylo uvařeno ze dvou druhů sladu (plzeňského a mnichovského) a na chmelení byly použity tři druhy žateckého chmele.
B-ejl čtrnáctkový ejl (1) 147,-
Svrchně kvašené světlé silné pivo. Na přípravu tohoto speciálu jsme použili kombinaci zahraničních chmelů – Chalenger, Citra a Cascade, díky kterým pivo získalo silnější hořkost a jemně ovocné aroma po citrusech.
Klíčák polotmavá jedenáctka (1) 147,-
Spodně kvašený polotmavý ležák. Lehké karamelové pivo s nižší hořkostí a dobrou pitelností, barva kaštanová jako v našem parku na Klíčově.
Ibiškový Koloušek růžová pšeničná třináctka (1) 147,-
Svrchně kvašené světlé silné pivo. Velmi specifické pivo s vůní banánů a hřebíčku, jemnou kyselinkou, malou hořkostí a silným zákalem.
Čertik Bertik tmavá dvanáctka (1) 141,-
Spodně kvašený tmavý ležák. Tento speciálek vyniká praženou a plnou chutí se silnějším tělem.
Český krIPL IPL dvanáctka (1) 147,-
Spodně kvašené světlý ležák. Speciální várka typu India Pale lager chmelená za studena novou českou chmelovou odrůdou Uran. Pivo je více aromatické než klasický ležák i více hořké. 
Meduňkové Lepšopivo kalná NEIPA osmnáctka (1, 7) 185,-
Svrchně kvašené silné pivo. Naše nová várka piva stylu New England India Pale ale, vyniká krásnou citrusovou vůní (chmely Lemondrop, Citra, Galaxy), silným zákalem (ovesné vločky, pšeničný slad), plnou sladší chutí (laktóza) a voní po meduňce.
Vídeňák světlá jedenáctka (1) 129,-
Spodně kvašený světlý ležák. Na jeho vaření jsme použili vídeňský slad a jiné chmelení oproti ležáku Beznoska. Tento ležák je tedy jemnější, méně hořký, ale více voňavější.

Omluvte prosím případnou nedostupnost některého z piv v případě, že se v daném dni vyprodá. Věříme, že si případně vyberete jiné. Děkujeme za pochopení.