*** Na státní svátek ve čtvrtek 28. září 2023 otevřeno 11:00 – 23:00. ***

#pivosknirem s sebou

Níže naleznete aktuální nabídku piv v PET lahvích, pivo je v prodeji v provozní době naší restaurace.

Objem lahví je 1,5 litru (není-li uvedeno jinak, některé speciální druhy jsou v lahvích o objemu 1 litr), minimální trvanlivost piva je díky užití vhodné technologie minimálně 30 dní od naPETkování.

Aktuální nabídka piv s sebou

Beznoska světlá dvanáctka (1) 162,-
Spodně kvašený světlý ležák. Stálý a nejprodávanější typ piva vařený u nás. Pivo bylo uvařeno ze dvou druhů sladu (plzeňského a mnichovského) a na chmelení byly použity tři druhy žateckého chmele.
Kyselá malina sour desítka s malinami (1) 190,-
Svrchně kvašené světlé výčepní pivo. Naše další kyselé (sour) pivo s ještě větším množstvím ovoce (maliny a ostružiny). Pivo je krásně pitelné, nakyslé a hodně ovocné..
B-ejl čtrnáctkový ejl (1) 172,-
Svrchně kvašené světlé silné pivo. Na přípravu tohoto speciálu jsme použili kombinaci zahraničních chmelů – Challenger, Citra a Cascade, díky kterým pivo získalo silnější hořkost a jemně ovocné aroma po citrusech.
Sierra Nevada Rye IPA polotmavý patnáctkový ejlík (1) 130,-
Svrchně kvašené polotmavé pivo. Patnáctkový hořký India Pale Ale jsme vařili s kombinací chmelů Bravo, Amarillo, Columbus, Citra a Sabro. V prodeji ve skle 0,75l.
KrIPL světlá IPL dvanáctka (1) 162,-
Spodně kvašené světlý ležák. Speciální várka typu India Pale lager chmelená českými novošlechtěnými chmely. Pivo je více aromatické než klasický ležák i více hořké.
Čertik Bertik tmavá dvanáctka (1) 162,-
Spodně kvašený tmavý ležák. Tento speciálek vyniká praženou a plnou chutí se silnějším tělem.
Diktát z Bruselu světlá witbírová třináctka (1) 165,-
Svrchně kvašené světlé silné pivo. Velmi specifické pivo s vůní banánů, rybízu a hřebíčku a malou hořkostí, navíc ve varu přidanou koriandrem a pomerančovou kůrou.
RoztoMilouš dvanáctková NEIPA (1, 7) 185,-
Svrchně kvašené světlé plné pivo. Nově vařená lehká NEIPA s nasládlou chutí a krásnou vůní ze chmelů Sabro a Citra.

Omluvte prosím případnou nedostupnost některého z piv v případě, že se v daném dni vyprodá. Věříme, že si případně vyberete jiné. Děkujeme za pochopení.