#pivosknirem s sebou

Níže naleznete aktuální nabídku piv v PET lahvích, pivo je v prodeji v provozní době naší restaurace.

Objem lahví je 1,5 litru (není-li uvedeno jinak, některé speciální druhy jsou v lahvích o objemu 1 litr), minimální trvanlivost piva je díky užití vhodné technologie minimálně 30 dní od naPETkování.

Aktuální nabídka piv s sebou

Beznoska světlá dvanáctka (1) 156,-
Spodně kvašený světlý ležák. Stálý a nejprodávanější typ piva vařený u nás. Pivo bylo uvařeno ze dvou druhů sladu (plzeňského a mnichovského) a na chmelení byly použity tři druhy žateckého chmele.
B-ejl čtrnáctkový ejl (1) 168,-
Svrchně kvašené světlé silné pivo. Na přípravu tohoto speciálu jsme použili kombinaci zahraničních chmelů – Challenger, Citra a Cascade, díky kterým pivo získalo silnější hořkost a jemně ovocné aroma po citrusech. 
Sour rybeez sour desítka s rybízem (1) 190,-
Svrchně kvašené světlé výčepní pivo. Naše druhé kyselé (sour) pivo s velkým množstvím ovoce (černý rybíz). Pivo je krásně pitelné, nakyslé a hodně ovocné.
Movember beer hořký dvanáctkový ejl (1) 168,-
Svrchně kvašené světlé plné pivo. Čtyřikrát chmelená IPA ze zahraničních chmelů Ella a Columbus na podporu akce Movember.
Chmelová devítka světlá výčepní devítka (1) 153,-
Spodně kvašené světlé výčepní pivo. Velmi lehké, více chmelené (na výčepní pivo) a málo alkoholické pivo. 
Sosáček světlá dvanáctka (1) 162,-
Spodně kvašený světlý ležák. První várka uvařená z čerstvého chmele ze sklizně 2022, konkrétně tato várka je ze žateckého poloraného červeňáku, od pana Kozára ze Smilovic.
Prosecký masakr (v lahvi 1 litr) chilli dvanáctka (1) 126,-
Svrchně kvašené světlé plné pivo. Při vaření tohoto pálivého piva jsme použili několik druhů chilli papriček, pálivost se na chuti při pití tohoto piva postupně rozvíjí.
Duch Vánoc světlá vánoční dvanáctka (1) 168,-
Spodně kvašený ochucený světlý ležák. Do varného procesu jsme přidali vánoční koření, které nám připomene vůní i chutí Vánoce – hřebíček, pomerančovou kůru, skořici, badyán a další oblíbené vánoční vůně.
Likvidátor světlá čtrnáctka (1) 168,-
Spodně kvašené světlé silné pivo. Silnější, plnější a hořčejší varianta našeho oblíbeného ležáku Beznoska, který přes dva měsíce zrál v našem sklepě.

Omluvte prosím případnou nedostupnost některého z piv v případě, že se v daném dni vyprodá. Věříme, že si případně vyberete jiné. Děkujeme za pochopení.