#pivosknirem s sebou

Níže naleznete aktuální nabídku piv v PET lahvích, pivo je v prodeji v provozní době naší restaurace.

Objem lahví je 1,5 litru (není-li uvedeno jinak, některé speciální druhy jsou v lahvích o objemu 1 litr), minimální trvanlivost piva je díky užití vhodné technologie minimálně 30 dní od naPETkování.

Aktuální nabídka piv s sebou

Beznoska světlá dvanáctka (1) 162,-
Spodně kvašený světlý ležák. Stálý a nejprodávanější typ piva vařený u nás. Pivo bylo uvařeno ze dvou druhů sladu (plzeňského a mnichovského) a na chmelení byly použity tři druhy žateckého chmele.
Čertik Bertik tmavá dvanáctka (1) 165,-
Spodně kvašený tmavý ležák. Tento speciálek vyniká praženou a plnou chutí se silnějším tělem.
Kyselá malina sour desítka s malinami (1) 190,-
Svrchně kvašené světlé výčepní pivo. Naše další kyselé (sour) pivo s ještě větším množstvím ovoce (maliny a ostružiny). Pivo je krásně pitelné, nakyslé a hodně ovocné.
Aloha ejl ejlová jedenáctka (1) 168,-
Svrchně kvašené plné pivo. Jemná osvěžující IPA s chmely Aloha, Ceres a Galaxy. Slady jsme použili jak klasický plzeňský, tak i pšeničný a ovesný.
Koloušek světlá pšeničná třináctka (1) 168,-
Svrchně kvašené světlé silné pivo. Velmi specifické pivo s vůní banánů a hřebíčku, malou hořkostí a silným zákalem.
ICING dvanáctka IPL (1) 162,-
Spodně kvašený světlý ležák. Hokejová horečka zachvátila Česko! Vychutnejte si toto hořké IPL-ko (chmely Chinook, Boomerang a Sládek) při sledování zápasů naší reprezentace.

Omluvte prosím případnou nedostupnost některého z piv v případě, že se v daném dni vyprodá. Věříme, že si případně vyberete jiné. Děkujeme za pochopení.