PLOVOUCÍ OTEVÍRACÍ DOBA: Vzhledem k aktuální situaci vyhlašujeme po všechny večery plovoucí otevírací dobu. Pokud v restauraci nebudou hosté, zavíráme dřív. Doporučujeme provést předem rezervaci.
AKTUÁLNĚ: Otevřeno denně od 11:00 do max. 22:00 hodin.

#pivosknirem s sebou

Níže naleznete aktuální nabídku piv v PET lahvích, pivo je v prodeji v provozní době naší restaurace.

Objem lahví je 1,5 litru (není-li uvedeno jinak, některé speciální druhy jsou v lahvích o objemu 1 litr), minimální trvanlivost piva je díky užití vhodné technologie minimálně 30 dní od naPETkování.

Aktuální nabídka piv s sebou

Beznoska světlá dvanáctka (1) 141,-
Spodně kvašený světlý ležák. Stálý a nejprodávanější typ piva vařený u nás. Pivo bylo uvařeno ze dvou druhů sladu (plzeňského a mnichovského) a na chmelení byly použity tři druhy žateckého chmele.
KrIPL světlá IPL dvanáctka (1) 153,-
Spodně kvašené světlý ležák. Speciální várka typu India Pale lager chmelená českými chmely a zároveň chemelem Uran a čerstvým chmelem ze Žatce. Pivo je více aromatické než klasický ležák i více hořké.
B-ejl čtrnáctkový ejl (1) 147,-
Svrchně kvašené světlé silné pivo. Na přípravu tohoto speciálu jsme použili kombinaci zahraničních chmelů – Challenger, Citra a Cascade, díky kterým pivo získalo silnější hořkost a jemně ovocné aroma po citrusech. 
Ibiškový Koloušek růžová pšeničná třináctka (1) 153,-
Svrchně kvašené světlé silné pivo. Velmi specifické pivo s vůní banánů a hřebíčku, jemnou kyselinkou, malou hořkostí a silným zákalem.
Fu*king Guy třináctková DDH IPA (1) 168,-
Svrchně kvašený světlý speciál. Nádherně voňavá dvojitě za studena chmelená IPA odkazuje na známý konflikt dvou fotbalistů. 
Likvidátor světlá čtrnáctka (1) 159,-
Spodně kvašené světlé silné pivo. Silnější, plnější a hořčejší varianta našeho oblíbeného ležáku Beznoska, který přes dva měsíce zrál v našem sklepě, tentokráte čerstvým červeňákem ze Smilovic. 
Sosáček světlá dvanáctka (1) 147,-
Spodně kvašený světlý ležák. První várka uvařená z čerstvého chmele ze sklizně 2021, konkrétně tato várka je ze žateckého poloraného červeňáku, od pana Kozáka ze Smilovic, načesanou a sklizenou naším pivovarským týmem. 
Zázvorový ejl světlý dvanáctkový ejl (1) 153,-
Svrchně kvašený světlý ležák. Středně hořký ejlík, do kterého jsme přidali čerstvý zázvor, po kterém je pivo jemně pálivé a krásně voňavé.
Lempl světlá desítka IPL (1) 153,-
Spodně kvašené světlé výčepní pivo. Tato lehká várka IPL je krásně citrusově voňavá po chmelu Victoria Secret. 
Syrové pivní dítě polotmavá čtrnáctka (1) 153,-
Spodně kvašený polotmavý ležák. Speciální rezavý nápoj k oslavě Rudova parádního zásunu. Polotmavý silný ležák Syrové pivní dítě jsme uvařili s chmely Magnum a Uran.
Tekutý chléb patnáctkový žitný ejl (1) 168,-
Svrchně kvašené polotmavé silné pivo. První pivo vařené se žitným sladem a českým chmelem Saturn, které vyniká chlebovým tělem a zajímavou vůní po novém chmelu.
Klíčák polotmavá jedenáctka (1) 153,-
Spodně kvašený polotmavý ležák. Lehké karamelové pivo s nižší hořkostí a dobrou pitelností, barva kaštanová jako v našem parku na Klíčově.

Omluvte prosím případnou nedostupnost některého z piv v případě, že se v daném dni vyprodá. Věříme, že si případně vyberete jiné. Děkujeme za pochopení.