#pivosknirem s sebou

Níže naleznete aktuální nabídku piv v PET lahvích, pivo je v prodeji v provozní době naší restaurace.

Objem lahví je 1,5 litru (není-li uvedeno jinak, některé speciální druhy jsou v lahvích o objemu 1 litr), minimální trvanlivost piva je díky užití vhodné technologie minimálně 30 dní od naPETkování.

Aktuální nabídka piv s sebou

Beznoska světlá dvanáctka (1) 153,-
Spodně kvašený světlý ležák. Stálý a nejprodávanější typ piva vařený u nás. Pivo bylo uvařeno ze dvou druhů sladu (plzeňského a mnichovského) a na chmelení byly použity tři druhy žateckého chmele. V prodeji také ve skle 0,75 l, cena 100 Kč.
B-ejl čtrnáctkový ejl (1) 165,-
Svrchně kvašené světlé silné pivo. Na přípravu tohoto speciálu jsme použili kombinaci zahraničních chmelů – Challenger, Citra a Cascade, díky kterým pivo získalo silnější hořkost a jemně ovocné aroma po citrusech. 
Růžový panter růžová ejlová jedenáctka (1) 159,-
Svrchně kvašené barevné plné pivo. Jemná osvěžující IPA s nižší hořkostí vařená s ibiškovým květem, který dodal pivu růžovou barvu a lehce nakyslou chuť. 
LemPL světlá desítka IPL  (1) 156,-
Spodně kvašené světlé výčepní pivo. Tato lehká várka IPL je uvařeno z českých novošlechtěnců Ceres a Eris.
Výroční Klíčák polotmavá čtrnáctka (1) 159,-
Spodně kvašený tmavý speciál. Pivo vařené k našemu 9. výročí otevření pivovaru. Jedná se o plné polotmavé pivo plzeňského typu.
Cykloejl světlý desítkový ejlík (1, 7) 156,-
Svrchně kvašené výčepní pivo. Tento lehký ejlík je světlý, na vůni citrusový, s nižším obsahem alkoholu a středním řízem
Koloušek světlá pšeničná třináctka (1) 159,-
Svrchně kvašené světlé silné pivo. Velmi specifické pivo s vůní banánů a hřebíčku, malou hořkostí a silným zákalem.
Chmelová devítka světlá výčepní devítka (1) 147,-
Spodně kvašené světlé výčepní pivo. Velmi lehké, více chmelené (na výčepní pivo) a málo alkoholické pivo. 
krIPL světlá IPL dvanáctka (1) 156,-
Spodně kvašený světlý ležák. Speciální várka typu India Pale lager chmelená českými chmely a zároveň chemelem Uran. Pivo je více aromatické než klasický ležák i více hořké.

Omluvte prosím případnou nedostupnost některého z piv v případě, že se v daném dni vyprodá. Věříme, že si případně vyberete jiné. Děkujeme za pochopení.