AKTUÁLNĚ: V provozu výdejní okénko, od pondělí do pátku 11:00  19:00 (kuchyně do 18:00), víkendy 12:00 – 18:00 (kuchyně do 17:00)V nabídce #pivosknirem s sebou, k jídlu LOCKDOWN MENU, v pracovní dny vaříme polední menu, o víkendech víkendové menu.

#pivosknirem s sebou

Níže naleznete aktuální nabídku piv v PET lahvích, pivo je v prodeji v provozní době naší restaurace.

Objem lahví je 1,5 litru (není-li uvedeno jinak, některé speciální druhy jsou v lahvích o objemu 1 litr), minimální trvanlivost piva je díky užití vhodné technologie minimálně 30 dní od naPETkování.

Aktuální nabídka piv s sebou

Beznoska světlá dvanáctka (1) 135,-
Spodně kvašený světlý ležák. Stálý a nejprodávanější typ piva vařený u nás. Pivo bylo uvařeno ze dvou druhů sladu (plzeňského a mnichovského) a na chmelení byly použity tři druhy žateckého chmele.
B-ejl čtrnáctkový ejl (1) 147,-
Svrchně kvašené světlé silné pivo. Na přípravu tohoto speciálu jsme použili kombinaci zahraničních chmelů – Chalenger, Citra a Cascade, díky kterým pivo získalo silnější hořkost a jemně ovocné aroma po citrusech.
Chmelová devítka světlá výčepní devítka (1) 129,-
Spodně kvašené světlé výčepní pivo. Velmi lehké, více chmelené (na výčepní pivo) a málo alkoholické pivo. 
Čertik Bertik (1 litr) tmavá dvanáctka (1) 94,-
Spodně kvašený tmavý ležák. Tento speciálek vyniká praženou a plnou chutí se silnějším tělem.
Lepšopivo kalná osmnáctková NEIPA (1, 7) 130,-
Svrchně kvašené silné pivo. Naše nová várka piva stylu New England India Pale ale vyniká krásnou citrusovou vůní (chmely Lemondrop, Citra, Galaxy), silným zákalem (ovesné vločky, pšeničný slad) a plnou sladší chutí (laktóza).
Výroční Klíčák Polotmavá čtrnáctka (1) 147,-
Spodně kvašené polotmavé silné pivo. Pivo uvařené podle stejné receptury jako naše narážecí pivo v roce 2013. Pivo je to dosti plné, karamelové a méně hořké. 
Prosecký masakr (1 litr) chilli dvanáctka (1) 112,-
Svrchně kvašené světlé plné pivo. Při vaření tohoto pálivého piva jsme použili 100 ks chilli papriček, pálivost se na chuti při pití tohoto piva postupně rozvíjí. 
KrIPL IPL třináctka (1) 147,-
Spodně kvašené světlé silné pivo. Speciální várka typu India Pale lager chmelená jak českými chmely tak chmely Amarillo a Apollo. Pivo je více aromatické než klasický ležák i více hořké.
Třetí vlna IPA sedmnáctka (1) 168,-
Svrchně kvašené silné, světlé pivo. Pětkrát chmelená IPA ze zahraničních chmelů Yellow submarine, Enigma a Victoria secret si Vás podmení hořkou chutí a výrazným aroma. 
Uzený knír světlá nakuřovaná dvanáctka (1) 147,-
Spodně kvašený světlý ležák. K uvaření tohoto ležáku jsme použili nakuřovaný Bamberský slad, který dodává pivu velmi specifickou vůni a chuť po uzeném mase.
Raketou na Uran světlá osmnáctka (1) 156,-
Spodně kvašené světlé silné pivo. Speciální várka silného ležáku s českými chmely (Premiant, Uran a Magnum), na chuti opravdu silná a hořká raketa.
Koloušek světlá pšeničná třináctka (1) 147,-
Svrchně kvašené světlé silné pivo. Velmi specifické pivo s vůní banánů a hřebíčku, malou hořkostí a silným zákalem.
Vykřičník světlá kölschová dvanáctka (1) 168,-
Svrchně kvašené světlé plné pivo. Speciální várka světlého svrchně kvašeného piva na styl piva Kölsch s dvojitý Dry Hopem. Výrazně světlé pivo, citrusově voňavé a jemně hořké. 
Cykloejl ejlová desítka (1) 147,-
Svrchně kvašené výčepní pivo. Tento lehký ejlík je světlý, na vůni citrusový, s nižším obsahem alkoholu a středním řízem. 

Omluvte prosím případnou nedostupnost některého z piv v případě, že se v daném dni vyprodá. Věříme, že si případně vyberete jiné. Děkujeme za pochopení.