AKTUÁLNĚ: Výdejní okénko otevřeno denně od 11 do 20 hodin. K jídlu LOCKDOWN MENU, #pivosknirem s sebou v PETkách. V pracovní dny vaříme polední menu.

#pivosknirem s sebou

Níže naleznete aktuální nabídku piv v PET lahvích, pivo je v prodeji v provozní době naší restaurace.

Objem lahví je 1,5 litru, minimální trvanlivost piva je díky užití vhodné technologie 30 dní od naPETkování.

Aktuální nabídka piv s sebou

Beznoska světlá dvanáctka (1) 129,-
Spodně kvašený světlý ležák. Stálý a nejprodávanější typ piva vařený u nás. Pivo bylo uvařeno ze dvou druhů sladu (plzeňského a mnichovského) a na chmelení byly použity tři druhy žateckého chmele.
B-ejl čtrnáctkový ejl (1) 147,-
Svrchně kvašené světlé silné pivo. Na přípravu tohoto speciálu jsme použili kombinaci zahraničních chmelů – Chalenger, Citra a Cascade, díky kterým pivo získalo silnější hořkost a jemně ovocné aroma po citrusech.
Levandulový Cykloejl ejlová levandulová desítka (1) 147,-
Svrchně kvašené výčepní pivo. Speciální várka uvařená s levandulí. Tento lehký ejlík je světlý, na vůni citrusový a levandulový, s nižším obsahem alkoholu a středním řízem. 
Sosáček světlá dvanáctka (1) 147,-
Spodně kvašený světlý ležák. První várka uvařená z čerstvého chmele ze sklizně 2020, konkrétně tato várka je ze Žateckého poloraného červeňáku, žatecký region. 
Podzimní Koloušek polotmavá pšeničná třináctka (1) 147,-
Svrchně kvašené polotmavé silné pivo. Velmi specifické pivo s vůní rybízu, banánů a hřebíčku a malou hořkostí. Speciální várka s karamelovým sladem, z toho plnější a karamelovější chutí.
Chmelová devítka světlá výčepní devítka (1) 129,-
Spodně kvašené světlé výčepní pivo. Velmi lehké, více chmelené (na výčepní pivo) a málo alkoholické pivo. 
Eldorádo polotmavá patnáctková IPA (1) 168,-
Svrchně kvašené polotmavé silné pivo. Další speciální várka IPA, tentokrát v polotmavé silnější variantě s chmely Eldorádo, Topaz a Apollo. Příjemně karamelové a hořké pivo. 
Kafař tmavá třináctka (1, 7) 168,-
Svrchně kvašené tmavé silné pivo. Tmavé pivo vařeno na způsob anglického stoutu, ve kterém vyniká chuť praženého ječmene. Pivo je charakteristické velmi tmavou barvou, na chuti je cítit káva nebo čokoláda, říz je nižší.
Klíčák polotmavá jedenáctka (1) 141,-
Spodně kvašený polotmavý ležák. Lehké karamelové pivo s nižší hořkostí a dobrou pitelností, barva kaštanová jako v našem parku na Klíčově.
KrIPL ze zeleného chmele IPL dvanáctka (1) 147,-
Spodně kvašený světlý ležák. Speciální várka typu India Pale lager chmelená českými chmely Saturn a zeleným chmelem žatecký poloraný červeňák. Pivo je více aromatické než klasický ležák i více hořké.
Lepšopivo kalná osmnáctková NEIPA (1, 7) 195,-
Svrchně kvašené silné pivo. Naše nová várka piva stylu New England India Pale ale vyniká krásnou citrusovou vůní (chmely Lemondrop, Citra, Galaxy), silným zákalem (ovesné vločky, pšeničný slad) a plnou sladší chutí (laktóza).
Polotmavý Bock polotmavá šestnáctka (1) 168,-
Spodně kvašené polotmavé silné pivo. Silný polotmavý ležák s plnou karamelovou chutí.

Omluvte prosím případnou nedostupnost některého z piv v případě, že se v daném dni vyprodá. Věříme, že si případně vyberete jiné. Děkujeme za pochopení.