#pivosknirem s sebou

Níže naleznete aktuální nabídku piv v PET lahvích, pivo je v prodeji v provozní době naší restaurace.

Objem lahví je 1,5 litru, minimální trvanlivost piva je díky užití vhodné technologie 30 dní od naPETkování.

Aktuální nabídka piv s sebou

Beznoska světlá dvanáctka (1) 129,-
Spodně kvašený světlý ležák. Stálý a nejprodávanější typ piva vařený u nás. Pivo bylo uvařeno ze dvou druhů sladu (plzeňského a mnichovského) a na chmelení byly použity tři druhy žateckého chmele.
B-ejl čtrnáctkový ejl (1) 147,-
Svrchně kvašené světlé silné pivo. Na přípravu tohoto speciálu jsme použili kombinaci zahraničních chmelů – Chalenger, Citra a Cascade, díky kterým pivo získalo silnější hořkost a jemně ovocné aroma po citrusech.
Chmelová devítka světlá výčepní devítka (1) 129,-
Spodně kvašené světlé výčepní pivo. Velmi lehké, více chmelené (na výčepní pivo) a málo alkoholické pivo.
Borůvkový Koloušek růžová pšeničná třináctka (1) 147,-
Svrchně kvašené světlé silné pivo. Velmi specifické pivo s vůní borůvek, banánů a hřebíčku, jemnou kyselinkou, malou hořkostí a silným zákalem. 
Čertik Bertik tmavá dvanáctka (1) 141,-
Spodně kvašený tmavý ležák. Tento speciálek vyniká praženou a plnou chutí se silnějším tělem.
KrIPL – Prosecký Jiřík IPL dvanáctka (1) 147,-
Spodně kvašený světlý ležák. Speciální várka typu India Pale lager chmelená jak českými chmely, tak chmelem Citra. Pivo je více aromatické než klasický ležák i více hořké.
Wakatu ejl patnáctkový ejl (1) 147,-
Svrchně kvašené světlé silné pivo. Na přípravu tohoto speciálu jsme použili kombinaci zahraničních chmelů – Wakatu, Nugget a Apollo, díky kterým pivo získalo silnější hořkost a jemně ovocné aroma po citrusech. 
Holiejl třináctková IPA s bezovým květem (1, 7) 165,-
Svrchně kvašené silné pivo. Nový prázdninový ejl vařený s bezovým květem, chmelem simcoe a laktózou. Pivo je to sladší, hezky voňavé a plné. 
Motýle světlá osmička (1) 129,-
Spodně kvašené výčepní pivo. Naše zatím nejslabší uvařené pivo, lehká osmička s přídavkem chmelových puků. Tělo je prázdnější a hořkost vyšší, takže krásně osvěží do parných dnů.
Uzený knír světlá nakuřovaná dvanáctka (1) 147,-
Spodně kvašený světlý ležák. K uvaření tohoto ležáku jsme použili nakuřovaný Bamberský slad, který dodává pivu velmi specifickou vůni a chuť po uzeném mase.
Witbier pšeničná dvanáctka (1) 147,-
Svrchně kvašené světlé plné pivo. Velmi specifické pivo s přídavkem pomerančové kůry a koriandru, krásně kalné a aromatické po banánech, koriandru a pomerančích. Společná várka s pivovarem Klímovar vařená u nás v pivovaru.

 

Omluvte prosím případnou nedostupnost některého z piv v případě, že se v daném dni vyprodá. Věříme, že si případně vyberete jiné. Děkujeme za pochopení.