AKTUÁLNĚ: V provozu výdejní okénko, od pondělí do pátku 11:00 – 19:00 (kuchyně do 18:00), víkendy 14:00 – 18:00 (bez kuchyně)V nabídce #pivosknirem s sebou, k jídlu LOCKDOWN MENU, v pracovní dny vaříme polední menu.

#pivosknirem s sebou

Níže naleznete aktuální nabídku piv v PET lahvích, pivo je v prodeji v provozní době naší restaurace.

Objem lahví je 1,5 litru (není-li uvedeno jinak, některé speciální druhy jsou v lahvích o objemu 1 litr), minimální trvanlivost piva je díky užití vhodné technologie minimálně 30 dní od naPETkování.

Aktuální nabídka piv s sebou

Beznoska světlá dvanáctka (1) 135,-
Spodně kvašený světlý ležák. Stálý a nejprodávanější typ piva vařený u nás. Pivo bylo uvařeno ze dvou druhů sladu (plzeňského a mnichovského) a na chmelení byly použity tři druhy žateckého chmele.
B-ejl čtrnáctkový ejl (1) 147,-
Svrchně kvašené světlé silné pivo. Na přípravu tohoto speciálu jsme použili kombinaci zahraničních chmelů – Chalenger, Citra a Cascade, díky kterým pivo získalo silnější hořkost a jemně ovocné aroma po citrusech.
Lokdown (sklo, 0,75 l) světlá patnáctka IPL (1) 110,-
Spodně kvašené světlé silné pivo. Silnější a voňavější IPL uvařená ve spolupráci s pivovarem Zbirožák.
Chmelová devítka světlá výčepní devítka (1) 129,-
Spodně kvašené světlé výčepní pivo. Velmi lehké, více chmelené (na výčepní pivo) a málo alkoholické pivo. 
Čertik Bertik (1 litr) tmavá dvanáctka (1) 94,-
Spodně kvašený tmavý ležák. Tento speciálek vyniká praženou a plnou chutí se silnějším tělem.
Kafař (1 litr) tmavá třináctka (1, 7) 112,-
Svrchně kvašené tmavé silné pivo. Tmavé pivo vařeno na způsob anglického stoutu, ve kterém vyniká chuť praženého ječmene. Pivo je charakteristické velmi tmavou barvou, na chuti je cítit káva nebo čokoláda, říz je nižší.
Lepšopivo kalná osmnáctková NEIPA (1, 7) 130,-
Svrchně kvašené silné pivo. Naše nová várka piva stylu New England India Pale ale vyniká krásnou citrusovou vůní (chmely Lemondrop, Citra, Galaxy), silným zákalem (ovesné vločky, pšeničný slad) a plnou sladší chutí (laktóza).
Vídeňák světlá jedenáctka (1) 129,-
Spodně kvašený světlý ležák. Na jeho vaření jsme použili vídeňský slad a jiné chmelení oproti ležáku Beznoska. Tento ležák je tedy jemnější, méně hořký, ale více voňavější. 
Polotmavý Bock (1 litr) polotmavá šestnáctka (1) 112,-
Spodně kvašené polotmavé silné pivo. Silný polotmavý ležák s plnou karamelovou chutí.
Druhá vlna světlá Double Dry Hop IPA (1) 168,-
Svrchně kvašené světlé silné pivo. Speciálně pětkrát chmelená IPA uvařená na přežití těžkého období druhé vlny viru u nás. V prodeji také ve skle 0,75 l za 110 Kč.
Raketou na Saturn světlá osmnáctka (1) 156,-
Spodně kvašené světlé silné pivo. Speciální várka silného ležáku s českými chmely (Premiant, Uran a Saturn), na chuti opravdu silná a hořká raketa.
Koloušek světlá pšeničná třináctka (1) 147,-
Svrchně kvašené světlé silné pivo. Velmi specifické pivo s vůní banánů a hřebíčku, malou hořkostí a silným zákalem.
Vakcína světlá ejlová dvanáctka (1) 147,-
Svrchně kvašené světlé plné pivo. Tato Vakcína vás před covidem neochrání, ale náladu vám zvedne stoprocentně. Lehký voňavý ejlík s chmely Calypso, Sterling a Loral.

Omluvte prosím případnou nedostupnost některého z piv v případě, že se v daném dni vyprodá. Věříme, že si případně vyberete jiné. Děkujeme za pochopení.