#pivosknirem s sebou

Níže naleznete aktuální nabídku piv v PET lahvích, pivo je v prodeji v provozní době naší restaurace.

Objem lahví je 1,5 litru (není-li uvedeno jinak, některé speciální druhy jsou v lahvích o objemu 1 litr), minimální trvanlivost piva je díky užití vhodné technologie minimálně 30 dní od naPETkování.

Aktuální nabídka piv s sebou

Beznoska světlá dvanáctka (1) 156,-
Spodně kvašený světlý ležák. Stálý a nejprodávanější typ piva vařený u nás. Pivo bylo uvařeno ze dvou druhů sladu (plzeňského a mnichovského) a na chmelení byly použity tři druhy žateckého chmele. V prodeji také ve skle (0,75 l) za 110 Kč.
Chmelová devítka světlá výčepní devítka (1) 153,-
Spodně kvašené světlé výčepní pivo. Velmi lehké, více chmelené (na výčepní pivo) a málo alkoholické pivo.
B-ejl čtrnáctkový ejl (1) 168,-
Svrchně kvašené světlé silné pivo. Na přípravu tohoto speciálu jsme použili kombinaci zahraničních chmelů – Challenger, Citra a Cascade, díky kterým pivo získalo silnější hořkost a jemně ovocné aroma po citrusech.
Prosecký masakr (1 litr) chilli dvanáctka (1) 130,-
Svrchně kvašené světlé plné pivo. Při vaření tohoto pálivého piva jsme použili několik druhů chilli papriček, pálivost se na chuti při pití tohoto piva postupně rozvíjí.
Koloušek světlá pšeničná třináctka (1) 162,-
Svrchně kvašené světlé silné pivo. Velmi specifické pivo s vůní banánů a hřebíčku, malou hořkostí a silným zákalem.
Alfred (1 litr) tmavá čtrnáctka (1) 130,-
Svrchně kvašené tmavé silné pivo. Speciál uvařený na počest našeho nejmladšího člena do rodiny Beznosků. Tmavé pivo vařeno na způsob anglického stoutu, ve kterém vyniká chuť praženého ječmene a přidaných višní. Pivo je charakteristické velmi tmavou barvou, na chuti je cítit káva nebo čokoláda, říz je nižší.
Sour rybeez sour desítka s rybízem (1) 190,-
Svrchně kvašené světlé výčepní pivo. Naše druhé kyselé (sour) pivo s velkým množstvím ovoce (černý rybíz). Pivo je krásně pitelné, nakyslé a hodně ovocné.

Omluvte prosím případnou nedostupnost některého z piv v případě, že se v daném dni vyprodá. Věříme, že si případně vyberete jiné. Děkujeme za pochopení.